Dziś jest piątek, 18 września 2020 r.
     imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
Harmonogram zebrań wiejskich 2020 r.
12 lutego 2020 r.
Harmonogram zebrań wiejskich 2020 r.
4 lutego 2020 r.
Na podstawie informacji z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy informujemy, że prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna gruntu około -2°C.
Konkursy dla organizacji pozarządowych 2020
4 lutego 2020 r.
Wójt Gminy Inowrocław w dniu 3 lutego 2020 r. ogłosił otwarte konkursy ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych w 2020 roku przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
4 lutego 2020 r.
Ogłoszenie Gmina Inowrocław ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na wymianę źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Inowrocław.
Seniorzy z WIGOREM
27 stycznia 2020 r.
Spółdzielnia Socjalna WIGOR od jesieni ubiegłego roku realizuje II edycję projektu „Z WIGOREM w lepsze jutro”. Nowe Mobilne Kluby Seniora powstały w Cieślinie, Sławęcinku, Jacewie, Miechowicach i Komaszycach.
Spotkania informacyjne - Inicjuj z FIO 2.0
23 stycznia 2020 r.
Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która potrzebuje sprzętu? Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia? Zgłoś się po mikrodotację! Ośrodek Tłok w partnerstwie z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica realizuje projekt „Inicjuj z FIO 2.0”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.
Uwaga!!!
20 stycznia 2020 r.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników - luty 2020 r.
Bezpłatne kursy
17 stycznia 2020 r.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH szczegóły w załączniku
Rekordowa zbiórka!
13 stycznia 2020 r.
Tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia,  w Łojewie  odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność Gminy Inowrocław i liczni goście zagrali w orkiestrze pod batutą szefa sztabu Gminy Inowrocław Waldka Zielińskiego.  A zagrali pięknie!
Spotkanie z wolontariuszami WOŚP 2020
9 stycznia 2020 r.
W czwartek, 9 stycznia 2020 r., tuż przed niedzielnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w salce Urzędu Gminy Inowrocław odbyło się spotkanie Sztabu WOŚP Gminy Inowrocław z Waldkiem Zielińskim - szefem sztabu na czele, z wolontariuszami oraz policjantami z Komendy Policji Powiatowej.
Szkolenie z generatora ofert eNGO
9 stycznia 2020 r.
Zapraszamy do udziału w szkoleniu z wypełniania ofert za pomocą elektronicznego generatora ofert eNGO, który posłuży do realizacji otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Gminę Inowrocław w roku 2020. Szkolenie odbędzie się w dniu 23 stycznia 2020 r. (czwartek) w Urzędzie Gminy ul. Królowej Jadwigi 43 w Inowrocławiu (sala konferencyjna, parter) o 15.00.
Uwaga!!!
20 grudnia 2019 r.
Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji badania ankietowego, którego głównym celem jest ocena stopnia zadowolenia przedsiębiorców z pomocy oferowanej im przez instytucje publiczne w województwie kujawsko-pomorskim, a także rozpoznanie oczekiwań przedsiębiorców w tym zakresie.
Bezpłatne szkolenie "Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes."
19 grudnia 2019 r.
Bezpłatne szkolenie "Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes."
18 grudnia 2019 r.
Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Czyszczone kominy to mniejszy smog"
Jasełka w Akademii Przedszkolaka
18 grudnia 2019 r.
W środę, 18 grudnia, w Sławęcinku odbyły się Jasełka zorganizowane przez Akademię Przedszkolaka - Przedszkole Samorządowe Gminy Inowrocław. Przybyłych gości, rodziców i dzieci wraz z opiekunami powitała dyrektor Przedszkola p. Lidia Staszak.
18 grudnia 2019 r.
W DNIACH 23, 24, 27, 30 i 31 GRUDNIA 2019 KURSUJĄ BEZ ZMIAN, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM ROZKŁADEM JAZDY Z ZASTRZEŻENIEM, IŻ W DNIACH 24 i 31 GRUDNIA 2019 NIE BĘDZIE REALIZOWANY KURS LINII „P" WYJEŻDŻAJĄCY Z DWORCA PKP O GODZINIE 18:30. W DNIACH 25, 26 GRUDNIA 2019 ORAZ 1 i 6 STYCZNIA 2020 AUTOBUSY KOMUNIKACJI GMINNEJ NIE KURSUJĄ.
16 grudnia 2019 r.
Wójt Gminy Inowrocław informuje, że Urząd Gminy Inowrocław w dniu 20 grudnia 2019 roku czynny będzie do godziny 12: 30 oraz że w dniach 24.12 i 31.12. 2019 roku Urząd Gminy Inowrocław czynny będzie do godziny 13:00.
Gwiazdka dla dzieci 2019
15 grudnia 2019 r.
W sobotę, 14 grudnia 2019 r. w Sali Biesiadnej CIS w Łojewie odbyła się Gwiazdka dla dzieci pracowników Urzędu Gminy Inowrocław oraz jednostek podlegających.
Kabaret Demakijaż w Łojewie
13 grudnia 2019 r.
W czwartek, 12 grudnia 2019 r. na łojewskiej scenie zagościła grupa Demakijaż, wystawiając spektakl kabaretowy „Demakijaż 2, czyli nie dajmy się wydoić”. Przybyli goście śledzili losy Małej, Słodkiej i Blondi, wysłuchiwali ich zwierzeń i wspomnień.
Spotkanie Mikołajkowe w Żalinowie
6 grudnia 2019 r.
W piątek, 6 grudnia 2019 r., w Żalinowie odbyło się Spotkanie Mikołajkowe.
Na górę