Dziś jest sobota, 24 sierpnia 2019 r.
     imieniny obchodzą: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników - luty 2019r.
7 marca 2019 r.
Wójt Gminy Inowrocław informuje o możliwości składania wniosków odnośnie odzyskania podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej do dnia 31 marca 2019r.
Orszak zapustny ze Szkoły Podstawowej im. Rodu Piastów w Tupadłach
7 marca 2019 r.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Rodu Piastów w Tupadłach pragnąć pielęgnować rodzime tradycje przygotowali i zaprezentowali jeden z najbardziej znanych obrzędów kujawskich związanych z pożegnaniem karnawału, czyli "Orszak zapustny". W głośnym i wypełnionym zapustnymi piosenkami orszaku brali udział przebierańcy: koza, para młoda, przodownik, żydówki, diabły, cyganki, koń, bocian, śmierć, niedźwiedź, chłop z babą oraz akordeonista.
Barwny orszak zapustny z wizytą w Urzędzie Gminy
Barwny orszak zapustny z wizytą w Urzędzie Gminy
Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Sławęcinku
5 marca 2019 r.
Dnia 1 marca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Sławęcinku odbyły się drzwi otwarte z nocowaniem w szkole. Program przedsięwzięcia był bardzo bogaty i ciekawy.
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
5 marca 2019 r.
1 marca 2019 r. w całym kraju obchodzono Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. „Żołnierze Wyklęci” to nazwa przypisana bohaterom podziemia niepodległościowego, którzy walczyli o wolną Polskę po zakończeniu II wojny światowej z sowieckim okupantem i jego polskimi współpracownikami.
4 marca 2019 r.
5.03.2019 r. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 do 40 km/h, porywy do 75 km/h
UWAGA - Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach
4 marca 2019 r.
Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach
25 lutego 2019 r.
W związku z przerwą techniczną w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych, w dniu 1 marca 2019 r. przyjmowanie wniosków o dowody osobiste oraz wydawanie dowodów osobistych w godzinach 07:30 - 11:30
19 lutego 2019 r.
W związku z prowadzonymi w całym kraju działaniami w ramach kampanii społecznej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" informuję, że strażacy Państwowej Straży Pożarnej mogą udzielić pomocy przy montażu czujników dymu i tlenku węgla.
Rozliczenie 27 Finału WOŚP w Gminie Inowrocław.
19 lutego 2019 r.
Rozliczenie 27 Finału WOŚP w Gminie Inowrocław.
Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
15 lutego 2019 r.
Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
Wyniki konkursów na dotacje dla NGO
15 lutego 2019 r.
Wyniki konkursów na dotacje dla NGO
Radio PIK w Gminie Inowrocław - 13.02.2019 r.
13 lutego 2019 r.
13 lutego gościliśmy w Urzędzie Gminy Inowrocławia dziennikarza bydgoskiego Radia PIK – Michała Słobodziana.
Na dobre zaprzyjaźnili się z sanatorium w Ciechocinku!
12 lutego 2019 r.
Po raz czwarty grupa uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Inowrocław spędziła 3 tygodnie w Dziecięcym Szpitalu Uzdrowiskowym im. dra Markiewicza w Ciechocinku. 5 lutego 2019 r. wrócili do domów bogatsi o nowe doświadczenia i bardziej świadomi wpływu aktywności fizycznej i odżywiania na zdrowie.
NGO – sprawozdania finansowe za 2018 r. – instrukcja wysyłania w ePUAP
11 lutego 2019 r.
Organizacje pozarządowe zobowiązane są do przesyłania sprawozdania finansowe za 2018 r. drogą elektroniczną. Bezpłatnie można sprawozdanie przesłać przy użyciu profilu zaufanego ePUAP.
Uroczyste obchody 35. rocznicy  śmierci Piotra Bartoszcze
Uroczyste obchody 35. rocznicy śmierci Piotra Bartoszcze
10 lutego 2019 r.
W niedzielę, 10 lutego 2019 roku, odbyły się uroczyste obchody 35. rocznicy śmierci Piotra Bartoszcze pod Honorowym Patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.
Spotkanie świadków historii i historyków z młodzieżą - 08.02.2019 r.
8 lutego 2019 r.
8 lutego 2019 r. o godzinie 12.00 w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi rozpoczęły się uroczystości upamiętniające 35. rocznicę śmierci Piotra Bartoszcze. Spotkanie młodzieży ze świadkami historii oraz historykami zainicjowane było przez władze Gminy Inowrocław.
UWAGA RODZICE - Centrum Usług Oświatowych Gminy Inowrocław informuje o rekrutacji do przedszkola i klas I
7 lutego 2019 r.
Zarządzenia oraz informacje dotyczące terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznego przedszkola i klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020.
Goście z Wejherowa w Gminie Inowrocław
7 lutego 2019 r.
W dniu 6 lutego w Gminie Inowrocław gościliśmy delegację z zaprzyjaźnionej Gminy Wejherowo – wójta Henryka Skwarło i dyrektora Biblioteki i Centrum - Nataszę Sobczak.
Ferie Z WIGOREM
31 stycznia 2019 r.
W czasie ferii uczestnicy Mobilnych Klubów Juniora nie mogli narzekać na nudę.