Dziś jest czwartek, 24 października 2019 r.
     imieniny obchodzą: Marta, Marcin, Rafał
Uwaga Rodzice ! Komunikat
16 maja 2019 r.
Uwaga Rodzice ! Komunikat
Edukacja sozologiczna w przedszkolu w Tupadłach
14 maja 2019 r.
Wieloletnie nawyki są trudne do przezwyciężenia, dlatego w pomocy naszej Planecie przybyły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Tupadłach, które z ogromnym zapałem podjęły się misji czuwania nad prawidłową segregacją w swoich domach.
Nabór do Dziennego Domu Senior+ w Żalinowie
13 maja 2019 r.
Trwa nabór do Dziennego Domu Senior+ w Żalinowie (2 wolne miejsca). Dzienny Dom Senior+ to miejsce dla osób powyżej 60 roku życia, które chcą aktywnie i w dobrym towarzystwie spędzać swój czas wolny. Pobyt trwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 13.30, każdy Senior jest przywieziony do Żalinowa i odwieziony do miejsca zamieszkania.
Dni Otwarte UE w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie
11 maja 2019 r.
11 maja 2019 r. w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie odbyło się "Spotkanie z tradycją i kulturą Kujaw" zorganizowane na Dni Otwarte UE. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu.
ANKIETA dla osób zainteresowanych lokalem mieszkalnym w ramach programu rządowego „MIESZKANIE PLUS”
10 maja 2019 r.
Niniejsza ankieta pomoże określić skalę zainteresowania rządowym programem Mieszkanie Plus wśród mieszkańców Gminy Inowrocław. Udzielone informacje będą przydatne przy opracowywaniu ewentualnej koncepcji wdrażania ww. programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.
Dyrektor z powierzeniem na 5 lat
9 maja 2019 r.
W związku z upływem okresu powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach Wójt Gminy Inowrocław ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora.
Urodziny i imieniny Stacha
9 maja 2019 r.
7 maja 2019 r. miała miejsce rocznica urodzin Stanisława Przybyszewskiego, zaś 8 maja jest datą jego imienin.
LGD spotkanie informacyjno - konsultacyjne - Łojewo - 09.05.2019
9 maja 2019 r.
Dziś tj. 9 maja 2019 r. w Centrum Integracji Społecznej w Łojewie ma miejsce spotkanie w zakresie postępów we wdrażaniu LSR sympatyków i członków Stowarzyszenia.
Pięć lat łojewskiego Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich
8 maja 2019 r.
8 maja 2019 roku, w Łojewie, świętowano jubileusz 5. lecia działalności Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich. Licznie zgromadzonych gości powitała kierownik Referatu Promocji i Kultury, szefowa Centrum – Małgorzata Znyk.
OTWARTY POJEDYNEK ORTOGRAFICZNY w ramach XXXVI Gminnego Konkursu Ortograficznego
6 maja 2019 r.
Szkoła Podstawowa im. Rodu Piastów w Tupadłach zaprasza dorosłych mieszkańców i pracowników Gminy Inowrocław do udziału w OTWARTYM POJEDYNKU ORTOGRAFICZNYM w ramach XXXVI Gminnego Konkursu Ortograficznego.
Konkurs na film PROMOCYJNY UKAZUJĄCY ATRAKCJE LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA CZARNOZIEM NA SOLI
6 maja 2019 r.
Celem konkursu jest promowanie przez sztukę filmową aktywizacji społeczności lokalnej oraz pobudzanie zaangażowania jej w rozwój obszaru objętego LSR.
Uwaga!!!
30 kwietnia 2019 r.
Zapraszamy wszystkie mieszkanki gminy Inowrocław w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach NFZ. Panie w wieku 40-49 lat oraz powyżej 69 roku życia mogą przebadać się odpłatnie. Koszt 80 zł.
Uwaga Rodzice !
29 kwietnia 2019 r.
Uwaga Rodzice !
Kuratorium oceniło pracę szkoły w Sławęcinku
29 kwietnia 2019 r.
Kuratorium oceniło pracę szkoły w Sławęcinku
Życzenia Wielkanocne
19 kwietnia 2019 r.
Życzenia Wielkanocne wójta gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka oraz przewodniczącego Rady Gminy Inowrocław Krzysztofa Kołtuńskiego.
Śniadanie Wielkanocne w Żalinowie
18 kwietnia 2019 r.
18 kwietnia 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żalinowie odbyło się Śniadanie Wielkanocne.
UWAGA - rozkład jazdy autobusów
17 kwietnia 2019 r.
UWAGA - rozkład jazdy autobusów
Wyjazd studyjny do Chorwacji
16 kwietnia 2019 r.
Na przełomie marca i kwietnia  2019 r. grupa pracowników jednostek oświatowych z województwa kujawsko – pomorskiego, w tym 6 przedstawicieli Gminy Inowrocław - dyrektorzy szkół podstawowych i dyrektor CUO, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Chorwacji.
konkurs pt. „Maskotka Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli”
15 kwietnia 2019 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Maskotka Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli”.
Tradycje wielkanocne na Kujawach
14 kwietnia 2019 r.
14 kwietnia 2019 roku, w Niedzielę Palmową, przed gmachem Urzędu Gminy Inowrocław odbyła się XIII edycja festynu pn. "Tradycje Wielkanocne na Kujawach". Licznie zgromadzonych gości - mieszkańców miasta i gminy Inowrocław oraz wszelkich turystów powitał wójt - Tadeusz Kacprzak wraz przewodniczącym Rady - Krzysztofem Kołtuńskim.