Dziś jest wtorek, 19 czerwca 2018 r.
     imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
Przedszkole na Medal
18 czerwca 2018 r.
Przedszkole Samorządowe Gminy Inowrocław zajęło II miejsce w kategorii Przedszkole Roku 2018 w powiecie inowrocławskim.
Projekt „Mega Misja”
18 czerwca 2018 r.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaksicach zostali wybrani do programu „Mega Misja”, którego organizatorem była Fundacja Orange.
Stowarzyszenie z Latkowa w Skorzęcinie
18 czerwca 2018 r.
Jako, że nie samą pracą  żyje człowiek nadszedł czas dla członków Stowarzyszenia Mimo Wszystko na zasłużonego wypoczynku.
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie - Przygoda z Astrid Lindgren
18 czerwca 2018 r.
Z radością informujemy, że SP w Sławęcinku zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Przygoda z Astrid Lindgren".
Święto Rodziny w łojewskiej Świetlicy
15 czerwca 2018 r.
13 czerwca odbyła się podniosła uroczystość „Święto Rodziny”.
Święto Gminy
15 czerwca 2018 r.
W gmachu inowrocławskiego teatru, 14 czerwca, świętowano jubileusz 45. lecia Gminy Inowrocław. Podczas oficjalnej części wręczono odznaczenia państwowe i resortowe oraz dyplomy, certyfikaty i wyróżnienia.
Przemówienie wójta gminy Inowrocław
15 czerwca 2018 r.
Przemówienie wójta gminy Inowrocław podczas obchodów 45. lecia gminy Inowrocław.
45 LAT GMINY INOWROCŁAW
14 czerwca 2018 r.
14 czerwca 2018 r. w gmachu inowrocławskiego Teatru Miejskiego odbyły się obchody 45-lecia Gminy Inowrocław.
KOMUNIKAT DLA ROLNIKÓW
14 czerwca 2018 r.
W związku z obwieszczeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 11 czerwca 2018 r.
XLIV sesja Rady Gminy Inowrocław
14 czerwca 2018 r.
Termin posiedzenia: 18.06.2018r. godz. 8:00 Miejsce posiedzenia: Urząd Gminy Inowrocław ul. Królowej Jadwigi 43 w sali narad (parter) Program sesji: vide załącznik
Granty dla młodych NGO,  grup nieformalnych
Granty dla młodych NGO, grup nieformalnych
13 czerwca 2018 r.
Ośrodek TŁOK w Toruniu od 22 czerwca do 13 lipca br. będzie prowadził nabór na małe granty – do 5000 zł.
Rękodzieło Pań z Klubu Seniora "Łojewianie"
13 czerwca 2018 r.
Tym razem w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich zagościła piękna letnia kompozycja kwiatowa z bibuły. Panie z Klubu Seniora "Łojewianie" po raz kolejny uzupełniły piękną wystawę makami, chabrami oraz rumiankami.
Projekt  „Poznajemy ”ZakaMarki”
Projekt „Poznajemy ”ZakaMarki”
13 czerwca 2018 r.
12 czerwca do Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie przybyła 20. osobowa grupa w ramach projektu „Poznajemy zakamarki kujawsko-pomorskich konstelacji dobrych miejsc”, realizowanego przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.
SEGREGOWANIE NA POLANIE
13 czerwca 2018 r.
Pod takim hasłem upłynął piąty już piknik sozologiczny w Karczynie, który odbył się 12 czerwca 2018 r. Impreza zorganizowana została przez Wójta Gminy – Tadeusza Kacprzaka na terenie składowiska odpadów - zrekultywowanego na cele przyrodnicze. Okazją ku temu był niedawny Dzień Dziecka oraz Światowy Dzień Ochrony Środowiska.
Wycieczka przedszkolaków do Wioski językowej ,,Lingville” w Słaboszewie
13 czerwca 2018 r.
W poniedziałek, 11 czerwca 2018 r. 5 i 6 - latki z przedszkola w Tupadłach odwiedziły Wioskę językową ,,Lingville” w Słaboszewie. Pobyt dzieci w wiosce językowej ufundował Wójt Gminy Inowrocław, p. Tadeusz Kacprzak.
Podsumowanie projektu „Świetlica z pomysłem” w SP Góra
12 czerwca 2018 r.
2 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze odbyło się podsumowanie działań projektu „Świetlica z pomysłem”. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Górze zaś adresatami uczniowie tejże szkoły.
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko”  z Latkowa na Jarmarku Kujawskim
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko” z Latkowa na Jarmarku Kujawskim
12 czerwca 2018 r.
Stowarzyszenie "Mimo Wszystko" z Latkowa  brało udział w Jarmarku Kujawskim w inowrocławskim Parku Solankowym.
Sławęcinek ze srebrem w V Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
12 czerwca 2018 r.
W sobotę 9 czerwca hala w SP w Sławęcinku gościła najlepsze siatkarki regionu ze szkół podstawowych.
„Festyn rodzinny” w Przedszkolu Samorządowym
12 czerwca 2018 r.
W piątkowe popołudnie, 8 czerwca na terenie przedszkola w Jaksicach odbył się „Festyn rodzinny” dla dzieci i rodziców ze wszystkich placówek Przedszkola Samorządowego Gminy Inowrocław.
Finał II Edycji Wiosennego Pucharu w Ujeżdżeniu
11 czerwca 2018 r.
10 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 w Klubie Jeździeckim Oxer w Łojewie odbył się finał podsumowujący dwa etapy zmagań II Edycji Wiosennego Pucharu w Ujeżdzeniu.