Dziś jest piątek, 18 września 2020 r.
     imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
Nagrody Marszałka - nabór wniosków
19 czerwca 2020 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje o rozpoczęciu procedury naboru wniosków do jubileuszowej XX-tej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w 2019 r.
Absolutorium dla Wójta Gminy Inowrocław
18 czerwca 2020 r.
Absolutorium dla Wójta Gminy Inowrocław
18 czerwca 2020 r.
POWSZECHNY SPIS ROLNY 1.09.2020-30.11.2020
Uwaga!!!
17 czerwca 2020 r.
WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Wójt Gminy Inowrocław informuje, że od 16.06.2020r. do 22.06.2020r. w godzinach pracy urzędu 7:30-15:30 na pisemny wniosek udostępniany jest do wglądu spis wyborców w siedzibie Urzędu Gminy Inowrocław przy ulicy Królowej Jadwigi 43, parter, pokój nr 1.
Uwaga!!!
10 czerwca 2020 r.
INFORMACJA O SPOSOBIE PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W DNIU 12 CZERWCA 2020 R.
KONKURS: W SZKOŁACH NASZYCH NIEBANALNIE - UCZYMY SIĘ ZDALNIE
9 czerwca 2020 r.
Uwaga uczniowie gminnych szkół Konkurs “W szkołach naszych niebanalnie - uczymy się zdalnie”
REKRUTACJA MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2020/2021
8 czerwca 2020 r.
HUFIEC PRACY W INOWROCŁAWIU PROWADZI REKRUTACJĘ MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2020/2021
„ZŁA DECYZJA ODBIERA ŻYCIE"
28 maja 2020 r.
"Zła decyzja odbiera życie" to akcja profilaktyczna skierowana głównie do kierujących pojazdami. Właśnie z myślą o tej grupie uczestników ruchu powstał spot uświadamiający, że manewr wyprzedzania jest jednym z najtrudniejszych i niebezpiecznych manewrów wykonywanych podczas jazdy samochodem.
KONKURS na film pt. „W szkołach naszych niebanalnie - uczymy się zdalnie”
28 maja 2020 r.
KONKURS na film pt. „W szkołach naszych niebanalnie - uczymy się zdalnie”
27 maja 2020 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Inowrocławiu zwraca szczególną uwagę na rosnący problem zanieczyszczenia przestrzeni miejskich (ulice, chodniki) w naszym kraju przez zużyte środki ochrony osobistej.
Dzień Samorządu Terytorialnego - życzenia
27 maja 2020 r.
Dzień Samorządu Terytorialnego - życzenia
Ogłoszenie Wójta Gminy Inowrocław z dnia 26 maja 2020 r.
26 maja 2020 r.
Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz 878), informuję iż od 26 maja 2020 r. Urząd Gminy Inowrocław i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu wznawiają bieżącą obsługę mieszkańców w budynku Urzędu Gminy Inowrocław.
30 lat samorządności w Polsce
25 maja 2020 r.
W poniedziałek, 25 maja 2020 r. podczas XVIII sesji Rady Gminy Inowrocław obchodzono jubileusz 30 lat Samorządności w Polsce. Przewodniczący Rady Gminy Inowrocław Krzysztof Kołtuński z tej okazji złożył serdeczne życzenia Wójtowi Gminy Inowrocław Tadeuszowi Kacprzakowi, włodarz Gminy również odwdzięczył się życzeniami dla całej Rady Gminy i złożył symboliczny bukiet kwiatów na ręce Przewodniczącego Rady.
#ZatrzymajEpidemiePrzemocy
22 maja 2020 r.
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego rozpoczęło akcję informacyjną #ZatrzymajEpidemiePrzemocy, w ramach której pragnie pokazać, że w sytuacji przemocy domowej zarówno osoby pokrzywdzone przemocą, jak i jej świadkowie, nie są sami.
21 maja 2020 r.
Z przyjemnością przekazujemy do Państwa dyspozycji darmową aplikację BLISKO, dzięki której będziecie Państwo informowani o terminach odbioru odpadów komunalnych, sposobach segregacji, lokalizacji PSZOK, ciekawostkach i innych ostrzeżeniach oraz komunikatach. Dzięki niej nie zapomnicie również o terminach opłat za gospodarowanie odpadami.
„Zdalna szkoła” – Gmina Inowrocław przekazała laptopy
20 maja 2020 r.
W ramach projektu Gmina Inowrocław zakupiła 40 laptopów, które zostały przekazane do Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze, Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Jaksicach, Szkoły Podstawowej im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku, Szkoły Podstawowej im. Rodu Piastów w Tupadłach oraz Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach.
15 maja 2020 r.
Informujemy, iż z dniem 15 maja br. WFOŚiGW uruchomił nową wersję Programu Czyste Powietrze. Realizacja Programu pozwala m.in. na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na niskoemisyjne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowymi zasadami Programu oraz nawiązania współpracy przy jego realizacji. W załączeniu plakat informacyjny
Projekt „Ja chcę! Ja wiem! Ja mogę!” w szkole w Tupadłach
14 maja 2020 r.
Już od września 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Rodu Piastów w Tupadłach będą mogli  uczestniczyć w projekcie pn. "Ja chcę! Ja wiem! Ja mogę!" współfinansowanym przez Unię Europejską.
UWAGA!!!
12 maja 2020 r.
Gmina Inowrocław złożyła wniosek i uzyskała dofinansowanie na realizację projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego"
Imieniny Stacha
8 maja 2020 r.
8 maja 2020 r. w dzień imienin Stanisława Przybyszewskiego Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak wraz z kierownikiem Referatu Promocji i Kultury Gminy Inowrocław - Małgorzatą Znyk złożyli kwiaty na grobie kujawskiego wieszcza. Młodopolski pisarz, duchowy przywódca cyganerii krakowskiej już za życia okrzyknięty został legendą i spoczywa na cmentarzu przykościelnym w Górze.
Na górę