Dziś jest środa, 18 lipca 2018 r.
     imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
2. dzień IV Międzynarodowych Mistrzostw w Rzeźbieniu w Drewnie
29 czerwca 2018 r.
Przedstawiamy Państwu fotorelację z drugiego dnia IV Międzynarodowych Mistrzostw w Rzeźbieniu w Drewnie. Jak widać na fotografiach praca wre a rzeźby nabierają coraz piękniejszych kształtów! Już teraz gorąco zapraszamy Państwa na niedzielny na finał Mistrzostw!
Pierwsi zwiedzający na IV Międzynarodowych Mistrzostwach w Rzeźbieniu w Drewnie
28 czerwca 2018 r.
Pierwsza grupa zwiedzających pojawiła się na IV Międzynarodowych Mistrzostwach w Rzeźbieniu w Drewnie w Łojewie.
1. dzień IV Międzynarodowych Mistrzostw w Rzeźbieniu w Drewnie
28 czerwca 2018 r.
28.06.2018 r. w Łojewie rozpoczęły się zmagania uczestników IV Międzynarodowych Mistrzostw w Rzeźbieniu w Drewnie.
IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rzeźbieniu w Drewnie
28 czerwca 2018 r.
Od 28.06.2018 r. w Łojewie rozpoczynają się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rzeźbieniu w Drewnie.
Dzieci ze świetlicy wiejskiej w Kruszy Podlotowej w Centrum Zabaw "Frajda"
28 czerwca 2018 r.
Pierwsze dwa dni wakacji dzieci i młodzież z świetlicy wiejskiej z Kruszy Podlotowej spędziły w Centrum Zabaw "Frajda".
Łojewo w siódmej edycji  „Paszportu turystycznego”
Łojewo w siódmej edycji „Paszportu turystycznego”
27 czerwca 2018 r.
Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich, "Prasłowiański Gaj", Krusza Zamkowa "Askaukalis" oraz Villa Orłowo znalazły się na mapie turystycznej oraz w mini przewodniku "Paszport turystyczny" wydanym przez Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc.
Nabór kandydatów na wolne stanowisko instruktor terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żalinowie
27 czerwca 2018 r.
Spółdzielnia Socjalna WIGOR będąca spółdzielnią osób prawnych założona przez Gminę Inowrocław i Gminę Dąbrowa w ramach zadania publicznego pt. „Prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Żalinowie”ogłasza nabór na wolne stanowisko instruktor terapii zajęciowej.
Wycieczka do Torunia - „Z Wigorem w lepsze jutro – Mobilny Klub Juniora”
26 czerwca 2018 r.
Ubiegły tydzień obfitował w różne atrakcje dla społeczności świetlicowej. W połowie tygodnia młodzież i dzieci uczestniczące w projekcie „Z Wigorem w lepsze jutro – Mobilny Klub Juniora” pojechały na wycieczkę do Torunia (każda grupa innego dnia).
Festyn dla dzieci przy Świetlicy Wiejskiej w Łojewie
26 czerwca 2018 r.
W piątek z okazji rozpoczęcia wakacji, na powitanie lata odbył się przy Świetlicy Wiejskiej w Łojewie festyn dla dzieci. Współorganizatorem tego festynu było Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Łojewie.
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Inowrocław na Pikniku Historycznym LGD
26 czerwca 2018 r.
24 czerwca 2018 r. na gniewkowskim Rynku odbył sie "Piknik Historyczny LGD Czarnoziem na Soli z Ziołami w tle". W konkursach kulinarnych zorganizowanych podczas pikniku wzięły udział Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Gminy Inowrocław.
Wnioski o „Dobry Start” już od lipca 2018r.
25 czerwca 2018 r.
„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz. w roku wszystkim uczniom. Wnioski można złożyć już od 1 lipca.
Piąty Sportowy Piknik Rodzinny w Miechowicach
25 czerwca 2018 r.
Miniona niedziela, 24 czerwca br. po raz kolejny upłynęła w sołectwie Miechowice pod znakiem dobrej zabawy, relaksu oraz zdrowej, sportowej rywalizacji.
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko” z Latkowa
25 czerwca 2018 r.
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko” z Latkowa podczas Pikniku Historycznego LGD.
Festyn pt. BEZPIECZNE WAKACJE na świetlicy w Sławęcinku
25 czerwca 2018 r.
W miniony piątek 22.06.2018 r. dzieci i młodzież ze świetlicy w Sławęcinku miały okazję kolejny już raz przed wakacjami wziąć udział w pogadance na temat niebezpieczeństw jakie mogą ich spotkać podczas wakacji.
SP Sławęcinek - zakończenie roku szkolnego
25 czerwca 2018 r.
Dnia 22 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie SP im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku bardzo uroczyście pożegnali ten rok.
Piknik Integracyjny projektu ,,Z WIGOREM w lepsze jutro”
23 czerwca 2018 r.
Dzieci z siedmiu świetlic należących do Gminy Inowrocław spotkały się 23 czerwca 2018 w Gmachu Dziennego Domu ,,Senior+” w Żalinowie na Pikniku Integracyjnym projektu ,,Z WIGOREM w lepsze jutro”.
22 czerwca 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że w ciągu dnia oraz w nocy prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 5 mm do 10 mm, lokalnie około 15 mm, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu. Ostrzeżenie wydano w dniu 22.06.2018 r. o godz. 13:00 na okres ważności od godz. 07:30 dnia 24.06.2018 r. do godz. 07:30 dnia 25.06.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
Wyróżnienia dla najlepszych uczniów Gminy Inowrocław
22 czerwca 2018 r.
21 czerwca 2018 r. w łojewskiej Sali Biesiadnej CIS odbyła sie uroczystość podsumowująca osiągnięcia najlepszych uczniów ze szkół Gminy Inowrocław w roku szkolnym 2017/2018.
XLV sesja Rady Gminy Inowrocław
22 czerwca 2018 r.
Termin posiedzenia: 29.06.2018r. godz. 8:00 Miejsce posiedzenia: Urząd Gminy Inowrocław ul. Królowej Jadwigi 43 w sali narad (parter) Program sesji: vide załącznik
Msza Święta w Turzanach kończąca rok szkolny 2017/2018
22 czerwca 2018 r.
W dniu 21 czerwca o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Turzanach odbyła się Msza Św. na zakończenie roku szkolnego 2017/2018.