Dziś jest czwartek, 24 maja 2018 r.
     imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
Klub Seniora Łojewianie - Świąteczne Gotowanie
21 marca 2018 r.
Panie z Klubu Seniora w Łojewie powoli przygotowują się do Świąt poprzez gotowanie i pieczenie oraz tworzenie ozdób Wielkanocnych.
Stowarzyszenie Mimo Wszystko - przygotowania do Świąt Wielkanocy
21 marca 2018 r.
Święta tuż-tuż - dla nas to okres wytężonej pracy i sprawdzian - czy dekoracje świąteczne się spodobają? Czy znajdą nabywców ?
Uwaga! ASF materiał informacyjny.
20 marca 2018 r.
ASF, czyli afrykański pomór świń - nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo szkodliwy dla gospodarki i niebezpieczny dla Waszych gospodarstw.
XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Skautowej
18 marca 2018 r.
17 marca 2018 w Szkole Podstawowej w Jaksicach odbył się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Skautowej. Miał on wyjątkowy charakter ze względu na rok w którym Polska świętuje 100 lecie odzyskania niepodległości.
XII Festyn Wielkanocny w Gminie Inowrocław
16 marca 2018 r.
XII Festyn Wielkanocny w Gminie Inowrocław
Projekt dla szkół Gminy Inowrocław - Naukowy zawrót głowy
14 marca 2018 r.
W dniu 14 marca 2018 r. wójt Gminy Inowrocław p. Tadeusz Kacprzak  wraz z pracownikiem  Centrum Usług Oświatowych  Gminy Inowrocław  p. Joanną Kopińską  odwiedził szkoły, które realizują, od października 2017 roku,   projekt  pn. „Naukowy zawrót głowy” współfinansowany przez Unię Europejską.
Dzień kobiet w Świetlicy w Jaksicach
14 marca 2018 r.
Dzień kobiet w świetlicy w Jaksicach odbył się 9 marca. Dzieci i młodzież przygotowały specjalny występ dla Pań pod kierunkiem Jurka Karczewskiego oraz opiekuna świetlicy Izabeli Leśniewskiej. Były życzenia, piosenki, wiersze oraz słodki poczęstunek.
Zbiórka odpadów rolniczych
14 marca 2018 r.
ODPADY POWINNY BYĆ SPAKOWANE W WORKI BIG BAG LUB WORKI PO NAWOZACH (ZAOSZCZĘDZI TO CZAS NA ZAŁADUNKU)
Szkoła Podstawowa w Sławęcinku - warsztaty z firmą Gesal
14 marca 2018 r.
W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku gościliśmy przedstawicieli firmy Gesal.
Dzień Kobiet w Orłowie
14 marca 2018 r.
Dzień Kobiet to święto,o którym nie wolno zapomnieć. Tego też dnia 8 marca w świetlicy Wiejskiej w Orłowie Panie obchodziły swoje święto.
Dzień kobiet w Sławęcinku
13 marca 2018 r.
10 marca br. w świetlicy wiejskiej w Sławęcinku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Bieliccy uczniowie  z wizytą w Łojewie
Bieliccy uczniowie z wizytą w Łojewie
12 marca 2018 r.
12 marca 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy przesympatyczną grupę uczniów II klasy (profil: turystyka ) z Zespołu Szkół w Bielicach.
8 marca - Stowarzyszenie Mimo Wszystko
12 marca 2018 r.
Dzień 8 marca to pierwsza rocznica założenia naszego Stowarzyszenia Wiejskiego " Mimo Wszystko".
Z wizytą u Pań w Urzędzie Gminy
12 marca 2018 r.
Już tradycyjnie, co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, opiekun świetlicy wiejskiej w Latkowie wraz z reprezentantami męskiej części  młodzieży uczęszczającej do świetlicy, wybrał się do Urzędu Gminy w Inowrocławiu.
Dzień Kobiet w sołectwie Tupadły
12 marca 2018 r.
11.03.2018 odbył się Dzień Kobiet w sołectwie Tupadły, zorganizowany przez Panią Sołtys Irenę Trybułę oraz Świetlicę Środowiskową w Tupadłach.
11 marca, Dzień Sołtysa
11 marca 2018 r.
Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim gospodarzom sołectw z terenu Gminy Inowrocław składamy życzenia zdrowia, optymizmu, pogody ducha, radości, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz społeczności lokalnych oraz energii do dalszego działania!
Życzenia dla Sołtysów
9 marca 2018 r.
9 marca 2018 roku w gmachu Urzędu Gminy Inowrocław odbyło się spotkanie władz Gminy Inowrocław z sołtysami.
Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
9 marca 2018 r.
Stowarzyszenie LGD Czarnoziem na Soli ogłasza Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną.
Dzień Kobiet w Urzędzie Gminy Inowrocław
8 marca 2018 r.
W dniu 8 marca 2018 roku, w siedzibie Urzędu Gminy Inowrocław, odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Coral w Łojewie
8 marca 2018 r.
W dniu 7 marca 2018 roku, na łojewskiej scenie, zespół Coral zagrał fantastyczny koncert, dedykowany osobom, organizacjom i instytucjom, które wsparły Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wszystkim wspaniałym i aktywnym Paniom działającym w Gminie Inowrocław z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.