Dziś jest piątek, 14 sierpnia 2020 r.
     imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
11 marca 2020 r.
Szanowni Państwo, informuję, że w celu zapobiegania epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, w dniu dzisiejszym na podstawie art. 37 ust. 2 w związku z art. 2 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. z 2020 r. poz. 194) wydane zostało zarządzenie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o zawieszeniu organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego od 12 marca 2020 r. do odwołania.
11 marca 2020 r.
Z uwagi na podjętą decyzję Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 roku, o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty wynikającego z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w tym działalności przedszkoli, szkół i placówek oświatowych zarówno publicznych, jak i niepublicznych, informuje o czasowym wstrzymaniu funkcjonowania systemu komunikacji szkolnej na okres od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku.
11 marca 2020 r.
W związku z decyzją Rządu RP w zakresie walki z epidemią koronowirusa SARS-CoV-2 informuję, że od dnia 12.03.2020 r. UG Inowrocław będzie pracował w ograniczonym charakterze. W związku z powyższym proszę, aby rozważyć osobiste załatwianie spraw w budynku Urzędu.
11 marca 2020 r.
W związku decyzjami Rządu RP w zakresie walki z epidemią koronowirusa SARS-CoV-2 oraz w trosce o zdrowie mieszkańców, zwracamy się o: - dokonywanie opłat podatków itp. wyłącznie drogą elektroniczną; - załatwianie osobiste w Urzędzie Gminy i jednostkach podległych tylko spraw pilnych i nagłych. W przypadku potrzeby kontaktu prosimy o tel. nr 0-52 35 55 810 lub kontakt internetowy.
11 marca 2020 r.
BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT ZAWIESZENIE ZAJĘĆ INFORMACJA DLA RODZICÓW !
11 marca 2020 r.
BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT ZAWIESZENIE ZAJĘĆ INFORMACJA DLA UCZNIÓW !
BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLU
Komunikat dotyczący potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem
5 marca 2020 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Inowrocławiu informuje, że osoby, przebywające w ostatnich dniach w rejonie, w którym stwierdzono przypadki koronawirusa (aktualna lista tych krajów na stronach: www.gis.gov.pl) powinny przez 14 dni kontrolować swój stan zdrowia, codziennie mierzyć temperaturę oraz zwrócić uwagę na objawy grypopodobne.
KORONAWIRUS - zasady ochrony zdrowia
2 marca 2020 r.
KORONAWIRUS - zasady ochrony zdrowia
Spotkanie informacyjne w Inowrocławiu pt. „Kobieca strona przedsiębiorczości"
28 lutego 2020 r.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne „Kobieca strona przedsiębiorczości ", dotyczące możliwości uzyskania wsparcia ze środków europejskich na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, a także na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych.
DZIECIĘCE SANATORIUM 2020
26 lutego 2020 r.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru uczniów ze szkół Gminy Inowrocław na wyjazd na leczenie uzdrowiskowe w Dziecięcym Szpitalu Uzdrowiskowym w Ciechocinku!
Koncert wdzięczności WOŚP
23 lutego 2020 r.
21 lutego 2020 r. w sali biesiadnej CIS w Łojewie odbył się koncert wdzięczności, zorganizowany przez Szefa Sztabu Gminy Inowrocław Waldka Zielińskiego wraz z Referatem Promocji i Kultury dla osób biorących udział w 28. Finale WOŚP Gminy Inowrocław.
Walentynkowy Bal Seniora - „Z WIGOREM w lepsze jutro”
17 lutego 2020 r.
15 lutego 2020 r. w Sali Biesiadnej CIS w Łojewie odbył się Walentynkowy Bal Seniora, zorganizowany przez Spółdzielnię Socjalną WIGOR dla uczestników projektu „z WIGOREM w lepsze jutro II”.
Pamięci Piotra Bartoszcze - MDK Inowrocław
13 lutego 2020 r.
13 lutego 2020 r. o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu odbyło się spotkanie młodzieży ze świadkiem historii – Edmundem Mikołajczakiem, zainicjowane przez władze Gminy Inowrocław.
Harmonogram zebrań wiejskich 2020 r.
12 lutego 2020 r.
Harmonogram zebrań wiejskich 2020 r.
4 lutego 2020 r.
Na podstawie informacji z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy informujemy, że prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna gruntu około -2°C.
Konkursy dla organizacji pozarządowych 2020
4 lutego 2020 r.
Wójt Gminy Inowrocław w dniu 3 lutego 2020 r. ogłosił otwarte konkursy ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych w 2020 roku przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
4 lutego 2020 r.
Ogłoszenie Gmina Inowrocław ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na wymianę źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Inowrocław.
Seniorzy z WIGOREM
27 stycznia 2020 r.
Spółdzielnia Socjalna WIGOR od jesieni ubiegłego roku realizuje II edycję projektu „Z WIGOREM w lepsze jutro”. Nowe Mobilne Kluby Seniora powstały w Cieślinie, Sławęcinku, Jacewie, Miechowicach i Komaszycach.