Dziś jest środa, 18 lipca 2018 r.
     imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
Wycieczka przedszkolaków do Wioski językowej ,,Lingville” w Słaboszewie
13 czerwca 2018 r.
W poniedziałek, 11 czerwca 2018 r. 5 i 6 - latki z przedszkola w Tupadłach odwiedziły Wioskę językową ,,Lingville” w Słaboszewie. Pobyt dzieci w wiosce językowej ufundował Wójt Gminy Inowrocław, p. Tadeusz Kacprzak.
Podsumowanie projektu „Świetlica z pomysłem” w SP Góra
12 czerwca 2018 r.
2 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze odbyło się podsumowanie działań projektu „Świetlica z pomysłem”. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Górze zaś adresatami uczniowie tejże szkoły.
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko”  z Latkowa na Jarmarku Kujawskim
Stowarzyszenie „Mimo Wszystko” z Latkowa na Jarmarku Kujawskim
12 czerwca 2018 r.
Stowarzyszenie "Mimo Wszystko" z Latkowa  brało udział w Jarmarku Kujawskim w inowrocławskim Parku Solankowym.
Sławęcinek ze srebrem w V Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
12 czerwca 2018 r.
W sobotę 9 czerwca hala w SP w Sławęcinku gościła najlepsze siatkarki regionu ze szkół podstawowych.
„Festyn rodzinny” w Przedszkolu Samorządowym
12 czerwca 2018 r.
W piątkowe popołudnie, 8 czerwca na terenie przedszkola w Jaksicach odbył się „Festyn rodzinny” dla dzieci i rodziców ze wszystkich placówek Przedszkola Samorządowego Gminy Inowrocław.
Finał II Edycji Wiosennego Pucharu w Ujeżdżeniu
11 czerwca 2018 r.
10 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 w Klubie Jeździeckim Oxer w Łojewie odbył się finał podsumowujący dwa etapy zmagań II Edycji Wiosennego Pucharu w Ujeżdzeniu.
STYPENDIUM NAUKOWE Wójta Gminy Inowrocław
8 czerwca 2018 r.
UWAGA ABSOLWENCI SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ! Stypendium naukowe Wójta Gminy Inowrocław, szczegóły w załączniku.
Uczniowie ze SP nr 2 w Inowrocławiu z wizytą w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich
7 czerwca 2018 r.
7 czerwca 2018 r. Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich odwiedziła sympatyczna grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Inowrocławiu. Centrum było ostatnim punktem wycieczki obfitującej w atrakcje oferowane przez Przystanek Łojewo.
LECZENIE DZIECI W UZDROWISKU CIECHOCINEK
6 czerwca 2018 r.
LECZENIE DZIECI W UZDROWISKU CIECHOCINEK
„Bezpieczny”  Dzień Dziecka w Gminie Inowrocław
„Bezpieczny” Dzień Dziecka w Gminie Inowrocław
5 czerwca 2018 r.
5 czerwca 2018 roku na boisku Szkoły Podstawowej w Jaksicach odbyła się fantastyczna impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Bezpieczne wakacje”, której organizatorem było Przedszkole Samorządowe Gminy Inowrocław.
konkurs kulinarny na „ MISTRZOWSKĄ DROŻDŻÓWKĘ ”
4 czerwca 2018 r.
Wójt Gminy Inowrocław ogłasza konkurs kulinarny na „MISTRZOWSKĄ DROŻDŻÓWKĘ”.
Rekrutacja do Środowiskowego Domu Samopomocy w Żalinowie
1 czerwca 2018 r.
W związku z realizacją projektu pn . „Utworzenie i funkcjonowanie Środowiskowego Domu Samopomocy w Żalinowie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 9. Solidarne Społeczeństwo, Działania 9.3 Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałanie 9.3.2 Rozwój usług społecznych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu informuje, iż od dnia 01.06.2018r. rozpoczyna nabór 15 uczestników mieszkańców Gminy Inowrocław do powstającego w Żalinowie Środowiskowego Domu Samopomocy typu A - dla osób przewlekle psychicznie chorych; typu B- dla osób upośledzonych umysłowo; typu C – dla osób wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych.
1 czerwca 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 13:00 dnia 01.06.2018 r. do godz. 00:00 dnia 02.06.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
Stowarzyszenie Mimo Wszystko - Latkowo
1 czerwca 2018 r.
Ręczne robótki w Stowarzyszeniu Mimo Wszystko w Latkowie, gratulujemy pomysłowości!
Ogłoszenie- zmiana rozkładu jazdy autobusów w dniach: 31.05.2018 i 01.06.2018
30 maja 2018 r.
Autobusy komunikacji gminnej w dniu 31 maja 2018 r. kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta. W dniu 01 czerwca 2018 kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w dni wolne od nauki szkolnej.
30 maja 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się temperaturę maksymalną w dzień od 27°C do 30°C. Temperatura minimalna w nocy od 14°C do 16°C. Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 07:30 dnia 31.05.2018 r. do godz. 07:30 dnia 02.06.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
Drugi Turniej Tenisa Stołowego w Orłowie
30 maja 2018 r.
Dnia 26 maja 2018 r. już po raz drugi odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców wsi Orłowo. Miejscem spotkania była świetlica w Orłowie.
Turniej Piłki Siatkowej w Jaksicach - II miejsce
30 maja 2018 r.
Dnia 25.05.2018r. w Szkole Podstawowej w Jaksicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt rocznika 2004 i młodszych. W turnieju wzięły udział reprezentacje Szkół Podstawowych z Góry, Jaksic, Tupadeł, Turzan oraz Sławęcinka.
Dzień Matki w Świetlicy w Orłowie
30 maja 2018 r.
Dzień Mamy jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypominam nam jak ważne są nasze mamy, oraz że każdej mamie należy się moc uścisków, buziakow i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.
Wycieczka do Czorsztyna SP Sławęcinek
30 maja 2018 r.
Grupa 25 uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku wraz z opiekunami: p. J. Dreliszak, p. E. Tokarz i p. A. Długopolską uczestniczyła w wycieczce do Czorsztyna.