Dziś jest poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r.
Lany poniedziałek     imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
Życzenia Wielkanocne
19 kwietnia 2019 r.
Życzenia Wielkanocne wójta gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka oraz przewodniczącego Rady Gminy Inowrocław Krzysztofa Kołtuńskiego.
Śniadanie Wielkanocne w Żalinowie
18 kwietnia 2019 r.
18 kwietnia 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żalinowie odbyło się Śniadanie Wielkanocne.
UWAGA - rozkład jazdy autobusów
17 kwietnia 2019 r.
UWAGA - rozkład jazdy autobusów
Wyjazd studyjny do Chorwacji
16 kwietnia 2019 r.
Na przełomie marca i kwietnia  2019 r. grupa pracowników jednostek oświatowych z województwa kujawsko – pomorskiego, w tym 6 przedstawicieli Gminy Inowrocław - dyrektorzy szkół podstawowych i dyrektor CUO, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Chorwacji.
konkurs pt. „Maskotka Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli”
15 kwietnia 2019 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Maskotka Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli”.
Tradycje wielkanocne na Kujawach
14 kwietnia 2019 r.
14 kwietnia 2019 roku, w Niedzielę Palmową, przed gmachem Urzędu Gminy Inowrocław odbyła się XIII edycja festynu pn. "Tradycje Wielkanocne na Kujawach". Licznie zgromadzonych gości - mieszkańców miasta i gminy Inowrocław oraz wszelkich turystów powitał wójt - Tadeusz Kacprzak wraz przewodniczącym Rady - Krzysztofem Kołtuńskim.
9 kwietnia 2019 r.
Wójt Gminy Inowrocław informuje, że z dniem dzisiejszym została uruchomiona usługa eGmina - portal mapowy dla mieszkańca służący do prezentacji metadanych dotyczących ustaleń planistycznych w postaci studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
GMINNY TURNIEJ BRD - LICZY SIĘ TYLKO WYGRANA!
8 kwietnia 2019 r.
W dniu 5 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku odbył się kolejny Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.
Szkoła Podstawowa w Sławęcinku zaprasza uczniów!
8 kwietnia 2019 r.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku zaprasza wszystkich chętnych uczniów od 1 września 2019 roku.
UWAGA RODZICE!  Informacja dotycząca planowanego strajku pracowników oświaty
UWAGA RODZICE! Informacja dotycząca planowanego strajku pracowników oświaty
5 kwietnia 2019 r.
UWAGA RODZICE Informacja dotycząca planowanego strajku pracowników oświaty.
Spotkanie informacyjne programu #NowaPiątka
5 kwietnia 2019 r.
4 marca 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żalinowie odbyło się spotkanie informacyjne odnośnie programu #NowaPiątka.
Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
1 kwietnia 2019 r.
26 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze odbędzie się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław. W turnieju wziąć udział mogą pełnoletni mieszkańcy gminy Inowrocław. Regulamin zostanie przedstawiony przed turniejem. Zgłoszenia przyjmuje p. Natalia Sękowska tel. 52 35 55 848 do dnia 25 kwietnia 2019 r.
Zebrania sprawozdawcze strażaków OSP w Gminie Inowrocław
1 kwietnia 2019 r.
Tradycyjnie na przełomie lutego i marca strażacy z jednostek OSP Gminy Inowrocław spotykają się w celu podsumowania całorocznej działalności. Druhowie przyjęli sprawozdania zarządów poszczególnych jednostek dotyczących udziału w działaniach ratowniczych, szkoleniach, stanie sprzętu oraz innych istotnych dla strażaków informacji.
Pasjonująca sobota Mobilnych Klubów Juniora
1 kwietnia 2019 r.
40-osobowa grupa młodzieży z Mobilnych Klubów Juniora wiosenną sobotę spędziła w Inowrocławiu. Dzień rozpoczęła od spotkania z p. Tadeuszem Kacprzakiem Wójtem Gminy Inowrocław.  Zazwyczaj w sobotę Urząd Gminy jest nieczynny, jednak specjalnie dla młodych mieszkańców  budynek został otwarty.
UWAGA - ZMIANA TERMINU SPOTKANIA
28 marca 2019 r.
UWAGA - ZMIANA TERMINU SPOTKANIA
Spotkanie władz Gminy Inowrocław z sołtysami
27 marca 2019 r.
27 marca 2019 r. na sali biesiadnej CIS w Łojewie odbyło się spotkanie władz Gminy Inowrocław z sołtysami. Włodarz gminy wójt Tadeusz Kacprzak powitał zebranych gości oraz podziękował za współprace sołtysom, którym nie powiodło się w wyborach.
WYBORY SOŁTYSÓW 2019
25 marca 2019 r.
W Gminie Inowrocław zakończono tegoroczne wybory sołtysów, przedstawiamy bieżącą listę. Wybranym sołtysom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów.
"Powitanie wiosny” w Sławęcinku
21 marca 2019 r.
21 marca, społeczność Przedszkola Samorządowego Gminy Inowrocław wraz zaproszonymi gośćmi powitała długo wyczekiwaną, najpiękniejszą porę roku – Wiosnę.
21 marca 2019 r.
W związku z ogłoszonym naborem do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu oczekuję do dnia 05 kwietnia 2019 roku zgłoszeń kandydatów na stanowisko starszy ratownik.
„Giełda szkół” - SP Sławęcinek
20 marca 2019 r.
20 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Sławęcinku odbyła się „Giełda szkół”. Po raz 16 murach szkoły pojawili się przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z Inowrocławia, powiatu inowrocławskiego, miasta Bydgoszczy oraz z Zespołu Szkół w Rojewie.