Dziś jest sobota, 17 lutego 2018 r.
     imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Koloniści  z Inowrocławia w Łojewie
Koloniści z Inowrocławia w Łojewie
16 lutego 2018 r.
16 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną czterdziestoosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Wycieczka do Torunia
16 lutego 2018 r.
W czwartek 15.02.2018r., w godzinach popołudniowych, wybraliśmy się na wycieczkę do Torunia na trampoliny (JUMP ARENA). Jechało nas ponad 30 osób, ze świetlicy w Latkowie oraz ze świetlicy w Batkowie.
Potwierdzenie rozliczenia Sztabu 26. Finału WOŚP
15 lutego 2018 r.
Oficjalny wynik zebranych pieniędzy podczas 26. Finału WOŚP w Łojewie!
15 lutego 2018 r.
Wójta Gminy Inowrocław o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław w części miejscowości Witowy i Karczyn Wieś.
Bezpieczne Ferie w Świetlicy w Latkowie
15 lutego 2018 r.
Właśnie pod takim hasłem zorganizowano w świetlicy wiejskiej w Latkowie spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu w osobach: asp. sztab. Izabelli Drobnieckiej oraz star. sierż. Michała Parzyszka.
Gmina Inowrocław ogłasza nabór uzupełniający
14 lutego 2018 r.
Nabór będzie prowadzony do 15 lutego 2018 r. do godz. 15:00. informujemy, że posiadamy wolne miejsca dla uczestników zamierzających zainstalować powietrzne pompy ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody, na instalacje kolektorów słonecznych oraz instalacje fotowoltaiczne.
14 lutego 2018 r.
Wójta Gminy Inowrocław o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław w części miejscowości Jaronty.
IV Mistrzostwa GESAL wśród śnieżnych kręgli - SP Sławęcinek
14 lutego 2018 r.
Dnia 12 lutego grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku wraz z opiekunami p. K. Stachowiak i p. A. Sobczak wzięła udział w IV mistrzostwach „GESAL wśród śnieżnych kręgli”, które odbyły się w Kręgielni Bowling Center w Inowrocławiu.
Dzień Pizzy w Jaksicach
13 lutego 2018 r.
W piątek 9 lutego w świetlicy wiejskiej w Jaksicach obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy.
Dyskoteka Karnawałowa w Jaksicach
13 lutego 2018 r.
W ostatnich dniach przed feriami zimowymi 8 lutego 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Jaksicach odbyła się dyskoteka karnawałowa.
UWAGA!!! ZAGROŻENIE ASF!!!
13 lutego 2018 r.
Afrykański pomór świń (ASF) to groźna choroba wirusowa, na którą chorują WYŁĄCZNIE ŚWINIE I DZIKI. Ludzie NIE SĄ wrażliwi na zakażenie wirusem ASF, stąd choroba ta nie stanowi zagrożenia dla ich zdrowia i życia. Występowanie ASF wśród dzików stanowi jednak bardzo poważne zagrożenie dla trzody chlewnej.
Półkoloniści z Inowrocławia w Łojewie
13 lutego 2018 r.
13 lutego 2018 roku do Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie przyjechała pierwsza z pięciu grup uczestników półkolonii zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
13 lutego 2018 r.
Wójta Gminy Inowrocław o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław w części miejscowości Sławęcinek. W załączeniu treść obwieszczenia.
Jaksicka Koza Zapustna z wizytą w Inowrocławiu
13 lutego 2018 r.
Zgodnie z kujawską tradycją pod koniec karnawału na ulice wychodzą „kozy zapustne”.
Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Sławęcinku
13 lutego 2018 r.
W piątek 9 lutego 2018 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku bawili się wraz z przedszkolakami na balu karnawałowym.
Tłusty Czwartek w Łojewie
12 lutego 2018 r.
8 lutego 2018 r. obchodziliśmy Święto pączka, czyli „Tłusty Czwartek”, który zapowiada, że karnawał pomału dobiega końca.
Z WIGOREM w lepsze jutro - zapraszamy do projektu!
12 lutego 2018 r.
Projekt pt. „Z WIGOREM w lepsze jutro”, nr RPKP.09.03.02-04-0046/17 jest realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WIGOR z siedzibą w Łojewie 21, 88-100 Inowrocław w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Inowrocławiu.
Walentynki w Szkole Podstawowej w Sławęcinku
12 lutego 2018 r.
W ostatnich latach do kalendarza imprez ogólnoszkolnych dołączyła nowa uroczystość z kręgów kultury zachodnioeuropejskiej - “Walentynki”.
Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Sławęcinku
12 lutego 2018 r.
W dniach 7 – 8 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku miały miejsce uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły.