Dziś jest niedziela, 19 sierpnia 2018 r.
     imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
Turystyczne Mistrzostwach Blogerów - głosujemy na Konstelacje!
17 sierpnia 2018 r.
Przypominamy, że Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich "Prasłowiański Gaj" oray Villa Orłowo znalazły się na mapie turystycznej oraz w mini przewodniku "Paszport turystyczny" wydanym przez Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc.
Wyjazd dzieci z Cieślina do Gdyni
16 sierpnia 2018 r.
Dnia 3 sierpnia 2018 r. dzieci, mamy wraz z opiekunem świetlicy wiejskiej Moniką Cieślak z Sołectwa Cieślin z samego rana pojechały na wycieczkę do Gdyni.
Nabór kandydatów na wolne stanowisko kierowca
14 sierpnia 2018 r.
Spółdzielnia Socjalna WIGOR będąca spółdzielnią osób prawnych założona przez Gminę Inowrocław i Gminę Dąbrowa ogłasza nabór na wolne stanowisko kierowca.
Tradycje dożynkowe w Sołectwie Sławęcinek
14 sierpnia 2018 r.
Sołectwo Sławęcinka i Sławęcina rozpoczyna juz przygotowania do dożynek sołeckich 2018. To już 7 lat odkąd Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich szykują piękny, tradycyjny wieniec kujawski będący symbolem pożegnania żniw i uhonorowania ciężkiej pracy rolników.
Wycieczka do Szklarskiej Poręby
13 sierpnia 2018 r.
W dniach od 6 do 9 sierpnia br. mieszkańcy sołectwa Sławęcinek mieli możliwość wyjazdu do Szklarskiej Poręby i okolic na krótki wypoczynek połączony ze zwiedzaniem.
Projekt „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów – szkolenie i doradztwo dla JST w województwie kujawsko-pomorskim”
9 sierpnia 2018 r.
30 samorządów w kujawsko-pomorskim przystąpiło do elitarnego grona odpowiedzialnych samorządów, stawiających sobie za cel rozwój edukacji dzieci i młodzieży.
BADANIE WZROKU - Mieszkańcy Gminy Inowrocław
9 sierpnia 2018 r.
W dniu: 29.08.2018 w Praktyce Lekarza Rodzinnego ul. Dworcowa 8 w Jaksicach w godz. od 11:00 do 13:00 odbędą się Badania Wzroku oraz Pomiar Ciśnienia Śródgałkowego dla mieszkańców gminy.
Uwaga!
8 sierpnia 2018 r.
Na terenie gminy Inowrocław rozpoczną się wkrótce prace polegające na budowie sieci światłowodowej, która umożliwia dostęp do szybkiego Internetu, usług telekomunikacyjnych i telewizji cyfrowej. W/w prace prowadzi firma NEXERA. Dlatego zwracamy się o możliwość dostępu do działek i wyrażenie zgody na budowę sieci pracownikom firm działających w imieniu firmy NEXERA
LATKOWO ZAPRASZA
FESTYN RODZINNY 2018 18.08.2018
Inwestycje i przebudowy w Gminie Inowrocław 2018
8 sierpnia 2018 r.
Rok 2018 jest dla Gminy Inowrocław okresem bogatym w działania inwestycyjne.
Odbędzie się koncert na rzecz małego Aleksa. Potrzebni są wolontariusze do rejestracji dawców szpiku
7 sierpnia 2018 r.
10 sierpnia odbędzie się w Inowrocławiu duża impreza charytatywna na rzecz Aleksa Nowaczyka, 5-letniego mieszkańca miasta, który cierpi na bardzo rzadką chorobę - leukodystrofię metachromatyczną. Sposobem na jej powstrzymanie lub spowolnienie jest przeszczep krwiotwórczych komórek macierzystych lub szpiku od dawcy niespokrewnionego. Aby impreza przyniosła skutek, potrzebni są wolontariusze, którzy w jej trakcie zajmą się rejestracją dawców szpiku dla Fundacji DKMS
Koło Gospodyń Wiejskich w Komaszycach - wycieczka do Jarosławca
3 sierpnia 2018 r.
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich koło w Komaszycach zorganizowało w dniu 28.07.2018 r. jednodniową wycieczkę nad morze do Jarosławca.
2 sierpnia 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 21°C. Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 13:00 dnia 02.08.2018 r. do godz. 24:00 dnia 05.08.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
Uwaga!
1 sierpnia 2018 r.
Apel do mieszkańców! Prosimy o ograniczenie zużycia wody - wyłącznie do celów spożywczych i sanitarnych. W wyniku zbyt dużego zużycia wody mogą nastąpić przerwy w dostawie. Za utrudnienia przepraszamy. GZK INOWROCŁAW
31 lipca 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 31°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 20°C do 22°C. Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 14:30 dnia 31.07.2018 r. do godz. 24:00 dnia 02.08.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
 Wycieczka do Gdańska - Stowarzyszenie Rozwoju Jaksic
31 lipca 2018 r.
28 lipca członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Rozwoju Jaksic wybrali się do Gdańska na jednodniową wycieczkę.
CHCESZ SKOŃCZYĆ SZKOŁĘ I ZDOBYĆ ZAWÓD ??? PRZYJDŹ DO NAS !!! ZAPRASZAMY !!!
31 lipca 2018 r.
HUFIEC PRACY W INOWROCŁAWIU PROWADZI REKRUTACJĘ MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2018/2019
30 lipca 2018 r.
Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 15 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad. Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 10:00 dnia 30.07.2018 r. do godz. 22:00 dnia 30.07.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
Amerykanie z wizytą w Gminie Inowrocław
27 lipca 2018 r.
26 lipca 2018 r. Gmina Inowrocław podjęła wyjątkowych gości. Grupa 30 osób ze stanu Maryland - młodych farmerów i producentów rolnych, członków stowarzyszeń  i instytucji świadczących usługi na rzecz rolnictwa i przedsiębiorców - odwiedziła Polskę w ramach programu LEAD.
Dofinansowanie na fotowoltaikę oraz kolektory słoneczne
26 lipca 2018 r.
Firma Promag ogłasza nabór wśród mieszkańców Gminy Inowrocław do Grupowego Programu Dofinansowań na fotowoltaikę oraz kolektory słoneczne