Dziś jest środa, 18 lipca 2018 r.
     imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
 Ostrzeżenie meteorologiczne Silny mróz
26 lutego 2018 r.
Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -13°C, lokalnie do -19°C. Temperatura maksymalna w dzień od -9°C do -6°C. Wiatr przeważnie północno-wschodni o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h, w ciągu dnia okresami do 25 km/h.
Zakończenie ferii w świetlicy i punkcie bibliotecznym w Latkowie
26 lutego 2018 r.
Dwa tygodnie ferii minęły bardzo szybko, gdyż podczas nich nie można było się nudzić w Latkowie.
Ferie w Sławęcinku
26 lutego 2018 r.
W pierwszy tydzień ferii wypadały ostatki, tak też i w naszej świetlicy odbyły się warsztaty z pieczenia chruścików i pączków.
Ostatnie dni wakacji dla kolonistów
21 lutego 2018 r.
21 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną czterdziestoosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Dzieci z Latkowa w Cinema City w Toruniu
21 lutego 2018 r.
Dnia 20 lutego 2018r., we wtorkowe popołudnie grupa dzieci ze świetlicy w Latkowie wraz z trojgiem opiekunów wybrała się do Torunia, aby w kinie Cinema City obejrzeć film pt. „Cudowny chłopak”.
Harcerki i harcerze ZHR wybrali Niepodległą!
21 lutego 2018 r.
"Wybieram Niepodległą" - pod takim hasłem grupa ponad 50 harcerek i harcerzy wraz z przyjaciółmi inowrocławskiego środowiska Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej spędziła dziewięć dni pomiędzy 9 a 18 lutego br. na obozie zimowym w Korbielowie w Beskidzie Żywieckim. Komendantem zimowiska był pwd. Piotr Bandurski.
Uwaga!!!
20 lutego 2018 r.
Wójt Gminy Inowrocław ogłasza WYNIKI OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT NA WSPARCIE REALIZACJI ZADAŃ PUBLICZNYCH Gminy Inowrocław
Sympatyczna grupa kolonistów zwiedza Centrum
20 lutego 2018 r.
Uśmiechnięci koloniści w Centrum
19 lutego 2018 r.
19 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną pięćdziesięcioosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Koloniści  z Inowrocławia w Łojewie
Koloniści z Inowrocławia w Łojewie
16 lutego 2018 r.
16 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną czterdziestoosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Wycieczka do Torunia
16 lutego 2018 r.
W czwartek 15.02.2018r., w godzinach popołudniowych, wybraliśmy się na wycieczkę do Torunia na trampoliny (JUMP ARENA). Jechało nas ponad 30 osób, ze świetlicy w Latkowie oraz ze świetlicy w Batkowie.
Potwierdzenie rozliczenia Sztabu 26. Finału WOŚP
15 lutego 2018 r.
Oficjalny wynik zebranych pieniędzy podczas 26. Finału WOŚP w Łojewie!
Obwieszczenie
15 lutego 2018 r.
Wójta Gminy Inowrocław o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław w części miejscowości Witowy i Karczyn Wieś.
Bezpieczne Ferie w Świetlicy w Latkowie
15 lutego 2018 r.
Właśnie pod takim hasłem zorganizowano w świetlicy wiejskiej w Latkowie spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu w osobach: asp. sztab. Izabelli Drobnieckiej oraz star. sierż. Michała Parzyszka.
Gmina Inowrocław ogłasza nabór uzupełniający
14 lutego 2018 r.
Nabór będzie prowadzony do 15 lutego 2018 r. do godz. 15:00. informujemy, że posiadamy wolne miejsca dla uczestników zamierzających zainstalować powietrzne pompy ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody, na instalacje kolektorów słonecznych oraz instalacje fotowoltaiczne.
Obwieszczenie
14 lutego 2018 r.
Wójta Gminy Inowrocław o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Inowrocław w części miejscowości Jaronty.
IV Mistrzostwa GESAL wśród śnieżnych kręgli - SP Sławęcinek
14 lutego 2018 r.
Dnia 12 lutego grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku wraz z opiekunami p. K. Stachowiak i p. A. Sobczak wzięła udział w IV mistrzostwach „GESAL wśród śnieżnych kręgli”, które odbyły się w Kręgielni Bowling Center w Inowrocławiu.
Dzień Pizzy w Jaksicach
13 lutego 2018 r.
W piątek 9 lutego w świetlicy wiejskiej w Jaksicach obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy.
Dyskoteka Karnawałowa w Jaksicach
13 lutego 2018 r.
W ostatnich dniach przed feriami zimowymi 8 lutego 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Jaksicach odbyła się dyskoteka karnawałowa.