Dziś jest środa, 18 lipca 2018 r.
     imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
Dzień kobiet w Świetlicy w Jaksicach
14 marca 2018 r.
Dzień kobiet w świetlicy w Jaksicach odbył się 9 marca. Dzieci i młodzież przygotowały specjalny występ dla Pań pod kierunkiem Jurka Karczewskiego oraz opiekuna świetlicy Izabeli Leśniewskiej. Były życzenia, piosenki, wiersze oraz słodki poczęstunek.
Zbiórka odpadów rolniczych
14 marca 2018 r.
ODPADY POWINNY BYĆ SPAKOWANE W WORKI BIG BAG LUB WORKI PO NAWOZACH (ZAOSZCZĘDZI TO CZAS NA ZAŁADUNKU)
Szkoła Podstawowa w Sławęcinku - warsztaty z firmą Gesal
14 marca 2018 r.
W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku gościliśmy przedstawicieli firmy Gesal.
Dzień Kobiet w Orłowie
14 marca 2018 r.
Dzień Kobiet to święto,o którym nie wolno zapomnieć. Tego też dnia 8 marca w świetlicy Wiejskiej w Orłowie Panie obchodziły swoje święto.
Dzień kobiet w Sławęcinku
13 marca 2018 r.
10 marca br. w świetlicy wiejskiej w Sławęcinku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Bieliccy uczniowie  z wizytą w Łojewie
Bieliccy uczniowie z wizytą w Łojewie
12 marca 2018 r.
12 marca 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy przesympatyczną grupę uczniów II klasy (profil: turystyka ) z Zespołu Szkół w Bielicach.
8 marca - Stowarzyszenie Mimo Wszystko
12 marca 2018 r.
Dzień 8 marca to pierwsza rocznica założenia naszego Stowarzyszenia Wiejskiego " Mimo Wszystko".
Z wizytą u Pań w Urzędzie Gminy
12 marca 2018 r.
Już tradycyjnie, co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, opiekun świetlicy wiejskiej w Latkowie wraz z reprezentantami męskiej części  młodzieży uczęszczającej do świetlicy, wybrał się do Urzędu Gminy w Inowrocławiu.
Dzień Kobiet w sołectwie Tupadły
12 marca 2018 r.
11.03.2018 odbył się Dzień Kobiet w sołectwie Tupadły, zorganizowany przez Panią Sołtys Irenę Trybułę oraz Świetlicę Środowiskową w Tupadłach.
11 marca, Dzień Sołtysa
11 marca 2018 r.
Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim gospodarzom sołectw z terenu Gminy Inowrocław składamy życzenia zdrowia, optymizmu, pogody ducha, radości, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz społeczności lokalnych oraz energii do dalszego działania!
Życzenia dla Sołtysów
9 marca 2018 r.
9 marca 2018 roku w gmachu Urzędu Gminy Inowrocław odbyło się spotkanie władz Gminy Inowrocław z sołtysami.
Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
9 marca 2018 r.
Stowarzyszenie LGD Czarnoziem na Soli ogłasza Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną.
Dzień Kobiet w Urzędzie Gminy Inowrocław
8 marca 2018 r.
W dniu 8 marca 2018 roku, w siedzibie Urzędu Gminy Inowrocław, odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Coral w Łojewie
8 marca 2018 r.
W dniu 7 marca 2018 roku, na łojewskiej scenie, zespół Coral zagrał fantastyczny koncert, dedykowany osobom, organizacjom i instytucjom, które wsparły Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wszystkim wspaniałym i aktywnym Paniom działającym w Gminie Inowrocław z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
8 marca 2018 R.
8 marca 2018 r.
Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
7 marca 2018 r.
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
„Tak szybko mijają chwile, tak szybko mija czas”
5 marca 2018 r.
Dobiegła końca realizacja projektu „Samodzielni i aktywni – usprawnianie społeczne i zdrowotne osób z zaburzeniami psychofizycznymi”.
Szukali talentu w Sławęcinku
5 marca 2018 r.
W minioną sobotę w świetlicy w Sławęcinku, odbył się konkurs pod nazwą- "mam talent".
Marszałkowskie wsparcie dla seniorów
1 marca 2018 r.
Starzenie się społeczeństwa jest faktem, podobnie jak to, że co trzecia starsza osoba w naszym regionie mieszka samotnie. Przygotowane przez nas propozycje i rozwiązania to właściwa odpowiedź na te wyzwania.
Zimowe wakacje dzieci z Łojewa - relacja
28 lutego 2018 r.
W czasie tego wolnego czasu dzieci chętnie i licznie przychodziły na świetlicę, aby brać udział w wycieczkach i różnych świetlicowych zajęciach a myślę, że było ich sporo i każdy mógł wybrać coś dla siebie.