Gmina
 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Organizacje pozarządowe - spis
Gmina Inowrocław - Organizacje pozarządowe - spis

I. Kluby Sportowe z siedzibą w Gminie Inowrocław

1. Ludowy Klub Sportowy „Orłowianka” Orłowo

W-ce Prezes: Łukasz Jaranowski
Orłowo 40, 88-100 Inowrocław
tel.: 663 335 683
e-mail: lks.orlowianka@o2.pl
www.lksorlowiankaorlowo.futbolowo.pl

2. Ludowy Klub Sportowy „Kolorowi” Krusza Zamkowa
Prezes: Paweł Czerwiński
Krusza Zamkowa 29, 88-101 Inowrocław
tel.: 721 094 869

3. Ludowy Klub Sportowy „Iskra”
Prezes: Pan Andrzej Zwoliński
Sikorowo 41, 88-101 Inowrocław
tel.: 723 511 944
e-mail: mazwo63@wp.pl


II. Uczniowskie Kluby Sportowe

1. Uczniowski Klub Sportowy „GÓRNIK”

przy Szkole Podstawowej w Górze
Prezes: Beata Baranowska
Góra 4, 88-101 Inowrocław 3
tel.: 52 352 51 11
e-mail: sp_gora@mhg.com.pl

2.  Uczniowski Klub Sportowy „AUT”
przy Szkole Podstawowej w Jaksicach
Prezes: Kamila Szydełko
ul. Szosa Bydgoska 11, 88-181 Jaksice
tel. 52 351 16 60,  660 409 205

3. Uczniowski Klub Sportowy „RAKIETA”
przy Szkole Podstawowej w Orłowie
Prezes: Pan Jerzy Soroka
Orłowo 40, 88-100 Inowrocław
tel.: 52 351 29 82

4. Uczniowski Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”
przy Szkole Podstawowej w Tupadłach
Prezes: Joanna Białkowska
Tupadły 95, 88-100 Inowrocław
tel.: 52 35 37 974

5.  Uczniowski Klub Sportowy „DRAGON”
przy Szkole Podstawowej w Turzanach
Prezes: Agata Belzyt
Turzany, 88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 36 48

6. Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES”
przy Gimnazjum w Sławęcinku
Prezes: Justyna Dreliszak
Sławęcinek 12, 88-100 Inowrocław
tel.: 52 357 24 59


III. Kluby Sportowe z siedzibą na innym terenie prowadzące działania statutowe na rzecz mieszkańców Gminy Inowrocław

1. Ludowy uczniowski Klub Sportowy z siedzibą w Inowrocławiu
Prezes: Ryszard Dreliszak
ul. Marii Konopnickiej 15, 88-100 Inowrocław
tel.: 604 145 122
e-mail: ryniol@o2.pl

2. Mątewski Klub Piłkarski „NOTEĆ”
Prezes: Andrzej Woś
ul. Rakowicza 93, 88-100 Inowrocław
tel.: 608 877 301
e-mail: biuro-mkpnotec@wp.pl

3. Uczniowski Klub Sportowy „Sprawni Razem” Inowrocław
Prezes: Marcin Rybarczyk
ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław
tel.: 692 281 287
e-mail: ryba109@wp.pl

4. Akademia Piłkarska „Błękitni” Inowrocław
Prezes: Michał Ratajczak
ul. Mieszka 14/34, 88-100 Inowrocław
tel.: 534 647 798
e-mail: blekitni.inowroclaw@onet.pl


IV. Organizacje pozarządowe z siedzibą na terenie Gminy Inowrocław

1. Klub Seniora „Łojewianie”

Przewodnicząca: Elżbieta Waszak
Łojewo 21, 88-101 Inowrocław 3
tel.: 52 35 25 685

2. Towarzystwo Rozwoju Łojewa, im. St. Przybyszewskiego
Prezes: Zenon Lewandowski
Łojewo 21, 88-101 Inowrocław 3
tel./fax:  52 353 73 17

3. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Górze
Prezes: Anna Kowalska
Góra 4, 88-100 Inowrocław
tel.:  52 352 51 11

4. Stowarzyszenie Rozwoju Jaksic
Prezes: Joanna Tepper
ul. Dworcowa 15, 88-181 Jaksice
Tel.: 698 874 182

5. Stowarzyszenie „Pomoc Szkole w Tupadłach – dorośli dzieciom”
Prezes: Andrzej Bogdanowicz
Tupadły 95, 88-100 Inowrocław
tel.: 502 621 960
e-mail: jolka123@op.pl

6. Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Inowrocław z/s w Inowrocławiu,
Prezes: Pani Beata Szafrańska
ul. Królowej Jadwigi 43, 88-100 Inowrocław
tel.: 500 490 559

7. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Sławęcin i Sławęcinek
Prezes Zarządu: Małgorzata Tomaszewska
Sławęcinek 101, 88-100 Inowrocław
tel.: 600 728 577
e-mail: stow.slawecinek@wp.pl

8. Fundacja „ORION”
Prezes: Karol Stajkowski
Orłowo 54. 88-110 Orłowo
tel.: 503 199 989
e-mail: biuro@fundacjaorion.pl

9. Spółdzielnia Socjalna WIGOR
Prezes: Wiesława Wanta-Eich 
Żalinowo 7, 88-101 Żalinowo
e-mail: wigor@wigor.net.pl
www.wigor.net.pl

10. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Miechowice
Prezes: Małgorzata Chruściel
Miechowice 34, 88-101 Miechowice
tel.: 503 587 971

11. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Sławęcinku
Prezes: Piotr Gotowalski
Sławęcinek 12, 88-110 Sławęcinek
tel.: 721 851 115
e-mail: stowarzyszeniesdg@gmail.com

12. Stowarzyszenie Aktywnej Edukacji
Prezes: Piotr Bandurski
Turzany 6, 88-110 Turzany

13. Klub Jeździecki OXER
Prezes: Dorota Włodarczyk
Łojewo 21, 88-101 Inowrocław

14. Stowarzyszenie NASZE PRAWO
Prezes: Sławomir Woźniak
ul. Szosa Bydgoska 44d. 88-181 Jaksice
tel.: 697 679 544
email: stowarzyszenie.naszeprawo@gmail.com

15. Stowarzyszenie Zwykłe „W grupie raźniej”
Prezes: Eugeniusz Witkowski
Latkowo 38C, 88-100 Latkowo
tel.: 662-135-217, 603-686-881

16. Stowarzyszenie WRAK RACE SŁOŃSKO
Prezes: Radosław Marnocha
Słońsko 44, 88-110 Inowrocław
tel.: 608 100 802

 

V. Koła gospodyń wiejskich z terenu Gminy Inowrocław

1. Koło Gospodyń Wiejskich w Jaksicach

Przewodnicząca: Anna Pawlak
ul. Dworcowa 15, 88-181 Jaksice
tel.: 790 526 454
e-mail: pawlakanna@onet.pl

2. Koło Gospodyń Wiejskich w Kłopocie
Przewodnicząca: Jolanta Kubiak
Kłopot 31, 88-110 Kłopot
tel.: 603 674 649
e-mail: jolantakubiakino@interia.pl

3. Koło Gospodyń Wiejskich w Orłowie
Przewodnicząca: Wioletta Paczkowska 
Orłowo 128, 88-110 Orłowo
tel.: 603 129 950

4. Koło Gospodyń Wiejskich w Kruszy Podlotowej
Przewodnicząca: Małgorzata Marciniak
Krusza Podlotowa 4, 88-101 Krusza Podlotowa
tel.: 500 538 339

5. Koło Gospodyń Wiejskich w Jacewie
Przewodnicząca: Bożena Tobjasz
ul. Świerkowa 40, 88-110 Jacewo
tel.: 691 205 193
e-mail: tobjaszb@op.pl

6. Koło Gospodyń Wiejskich w Marcinkowie
Przewodnicząca: Hanna Adamiak
Marcinkowo 29, 88-110 Marcinkowo
tel.: 509 638 254

7. Koło Gospodyń Wiejskich „Mimo wszystko w Latkowie”
Przewodnicząca: Teresa Turek
Latkowo 17, 88-110 Latkowo
tel.: 509 767 233

8. Koło Gospodyń Wiejskich Słońsko
Przewodnicząca:  Danuta Juszyńska
Słońsko 39, 88-110 Inowrocław
tel.: 608 100 802

9. Koło Gospodyń Wiejskich Tupadły
Osoby do reprezentacji: Jolanta Grzegorska, Kinga Grzegorska, Renata Wekwejt
Tupadły 20B, 88-101 Tupadły

10. Koło Gospodyń Wiejskich Radłówek
Osoby do reprezentacji: Ilona Osińska, Karolina Kośka, Anna Klucz
Radłówek 22, 88-110 Radłówek

11. Koło Gospodyń Wiejskich Pławin
Osoby do reprezentacji: Małgorzata Osińska, Urszula Książek, Teresa Szymborska
Pławin 17A, 88-110 Pławin

12. Koło Gospodyń Wiejskich Gnojno „Alibabki”
Osoby do reprezentacji: Kamila Błaszczyk, Cecylia Wrońska, Helena Szargan-Olszewska
Gnojno 33, 88-110 Gnojno

13. Koło Gospodyń Wiejskich Olszewice
Osoby do reprezentacji: Maciej Woźniak, Ilona Dobrzańska, Beata Szafrańska
Olszewice 13, 88-110 Olszewice

14. Koło Gospodyń Wiejskich Marulewy
Osoby do reprezentacji: Marta Orłowska, Aneta Balcerzak, Anna Orłowska
Marulewy 12A, 88-110 Marulewy

15. Koło Gospodyń Wiejskich Miechowice
Osoby do reprezentacji: Sylwia Dybała, Małgorzata Chruściel, Teresa Nowak
Miechowice 34, 88-101 Miechowice

16. Koło Gospodyń Wiejskich Krusza Duchowna Krusza Zamkowa „Krusze Razem”
Osoby do reprezentacji: Agnieszka Milanowska, Justyna Wilczewska, Elżbieta Olejniczak
Krusza Duchowna 26, 88-101 Krusza Duchowna

17. Kujawskie Koło Gospodyń Wiejskich w Dziennicach
Osoby do reprezentacji: Katarzyna Tomczyk, Anna Smyka, Weronika Tarnowska
Dziennice 23B, 88-110 Dziennice

18. Koło Gospodyń Wiejskich Sławęcinek
Osoby do reprezentacji: Elżbieta Szałecka, Beata Telus, Małgorzata Tomaszewska
Sławęcinek 101, 88-110 Sławęcinek
 

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
 
Na górę