Dziś jest środa, 23 stycznia 2019 r.
     imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund
Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Sławęcinku
13 lutego 2018 r.
W piątek 9 lutego 2018 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku bawili się wraz z przedszkolakami na balu karnawałowym.
Tłusty Czwartek w Łojewie
12 lutego 2018 r.
8 lutego 2018 r. obchodziliśmy Święto pączka, czyli „Tłusty Czwartek”, który zapowiada, że karnawał pomału dobiega końca.
Z WIGOREM w lepsze jutro - zapraszamy do projektu!
12 lutego 2018 r.
Projekt pt. „Z WIGOREM w lepsze jutro”, nr RPKP.09.03.02-04-0046/17 jest realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WIGOR z siedzibą w Łojewie 21, 88-100 Inowrocław w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Inowrocławiu.
Walentynki w Szkole Podstawowej w Sławęcinku
12 lutego 2018 r.
W ostatnich latach do kalendarza imprez ogólnoszkolnych dołączyła nowa uroczystość z kręgów kultury zachodnioeuropejskiej - “Walentynki”.
Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Sławęcinku
12 lutego 2018 r.
W dniach 7 – 8 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku miały miejsce uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły.
9 lutego 2018 r.
Autobusy komunikacji gminnej w okresie od dnia 12 lutego do dnia 23 lutego 2018 r. kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w okresie ferii letnich i zimowych. W tym okresie nie będzie funkcjonowała komunikacja szkolna.
Interaktywny pokaz baniek mydlanych oraz występ Teatru nauczycieli ,,Bajka” w Przedszkolu Samorządowym Gminy Inowrocław
8 lutego 2018 r.
W czwartek, 8 lutego 2018 r. dzieci ze wszystkich siedzib Przedszkola Samorządowego Gminy Inowrocław spotkały się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Turzanach.
„Orszak zapustny” z wizytą w Łojewie
7 lutego 2018 r.
W dniu 7 lutego, tuż przed sesją Rady Gminy Inowrocław, zawitał do Łojewa barwny korowód przebierańców z maszkarami zwierzęcymi, symbolizującymi siły wegetacyjne, pośród których najważniejszą postacią jest koza.
7 lutego 2018 r.
W dniu 7 lutego 2018 r. zostaną wykorzystane sygnały alarmowe w ramach treningu powszechnego ostrzegania ludności i treningu w działaniu na sygnały o zagrożeniu skażeniami i skażeniach.
Konferencja pt. „Bakteriologia i skażenie sieci wodociągowej”
7 lutego 2018 r.
Dnia 6 lutego 2018 roku, w Sali Centrum Integracji Społecznej w Łojewie, odbyła się konferencja pt.” Bakteriologia i skażenie sieci wodociągowej” adresowana do przedsiębiorstw z powiatu inowrocławskiego.
Z pomocą dla poszkodowanego rolnika w nawałnicy
6 lutego 2018 r.
Pan Mariusz Kosmalski razem z rodziną mieszka i prowadzi gospodarstwo rolne w Królikowie. Miejscowość ta mocno ucierpiała podczas sierpniowej nawałnicy – wiatr zerwał dach ze stodoły, obory i garaży.
Dzień babci i dziadka w Przedszkolu Samorządowym Gminy Inowrocław
5 lutego 2018 r.
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
Kartki wielkanocne - Stowarzyszenie "Mimo wszystko" Latkowo
2 lutego 2018 r.
W środę cotygodniowe spotkanie pań naszego stowarzyszenia i to na słodko!
Zaproszenie na Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Sławęcinku.
30 stycznia 2018 r.
UWAGA! Zaproszenie na Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Sławęcinku.
Podtopienia - udzielenie pomocy dla poszkodowanych gospodarstw.
29 stycznia 2018 r.
Mając na uwadze wystąpienie dużej ilości opadów atmosferycznych w drugiej połowie 2017r. powodujących nadmierne rozmięknięcie gleby i lokalne podtopienia, a tym samym niemożność zebrania niektórych plonów i wykonania zabiegów agrotechnicznych oraz zasiewów ozimin
Dyskoteka karnawałowa - SP Sławęcinek
29 stycznia 2018 r.
26 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku odbyła się dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz opiekuna SU panią mgr Bożenę Kacprzak.
UWAGA! LGD Czarnoziem na Soli informuje!
26 stycznia 2018 r.
Masz pomysł na założenie firmy i szukasz dofinansowania?
Wyjazd CIS-u do Torunia
25 stycznia 2018 r.
Dnia 24.01.2018 r. pracownicy i uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Łojewie udali się na wycieczkę do Torunia.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników-luty 2018r
25 stycznia 2018 r.
Wszystkim rolnikom przypominamy o możliwości odzyskania podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
"Żywa" lekcja przyrody - SP Orłowo
25 stycznia 2018 r.
24 stycznia uczniowie klas młodszych i starszych Szkoły Podstawowej w Orłowie wzięli udział w niezwykłej, „żywej” lekcji przyrody.