W związku z koniecznością optymalizacji godzin odjazdów autobusów linii „G” polegającą na przyspieszeniu porannego kursu, od dnia 20 października br. będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów dla lini „G”.
Linia G
Nazwa przystanku - Kurs 1D - Kurs 2D - Kurs 3D
Inowrocław, ul. Dworcowa - Dworzec PKP - 5:55 - 11:00 - 15:40
Inowrocław, ul. Dworcowa/Kasprowicza - 5:56 - 11:01 - 15:41
Inowrocław, ul. Laubitza/Dworcowa - 5:58 - 11:02 - 15:42
Inowrocław, ul. Świętokrzyska/Poznańska - 6:02 - 11:05 - 15:46
Inowrocław, Al. Niepodległości /Świętokrzyska - 6:04 - 11:07 - 15:47
Inowrocław, Al. Niepodległości/Krzymińskiego - 6:05 - 11:08 - 15:48
Inowrocław, Al. Niepodległości/Woj. Polskiego - 6:06 - 11:09 - 15:49
Inowrocław, ul. Miechowicka/Al. Niepodległości - 6:07 - 11:10 - 15:50
Inowrocław, ul. Poznańska/ Wspólna - 6:09 - 11:11 - 15:51
Inowrocław, ul. Poznańska/ Budowlana - 6:10 - 11:12 - 15:52
Inowrocław, ul. Poznańska/ Skryta - 6:12 - 11:13 - 15:53
Inowrocław ul. Poznańska/ Maćkowskiego - 6:14 - 11:14 - 15:54
Inowrocław, ul. Mątewska - 6:18 - 11:15 - 15:55
Sikorowo nr 38 - 6:20 - 11:17 - 15:58
Sikorowo agromet-gopło - 6:22 - 11:18 - 15:59
Łojewo przy SP - 6:26 - 11:21 - 16:02
Łojewo przy bloku mieszkalnym - 6:27 - 11:22 - 16:03
Jaronty centrum wsi - 6:32 - 11:26 - 16:07
Dziennice - 6:34 - 11:28 - 16:09
Pławinek - 6:36 - 11:29 - 16:10
Pławinek wie - 6:37 - 11:30 - 16:11
Dulsk koło bloku - 6:39 - 11:32 - 16:13
Góra pętla - 6:41 - 11:34 - 16:15
Witowy nr 6 - 6:43 - 11:36 - 16:17
Karczyn centrum - 6:46 - 11:39 - 16:20
Góra pętla - 6:50 - 11:43 - 16:24
Łąkocin świetlica - 6:53 - 11:46 - 16:27
Góra szkoła - 6:55 - 11:48 - 16:29
Góra pętla - 6:56 - 11:49 - 16:30
Sikorowo agromet-gopło - 7:00 - 11:53 - 16:34
Sikorowo nr 38 - 7:01 - 11:54 - 16:35
Inowrocław Mątwy Pętla - 7:05 - 11:58 - 16:39
Inowrocław, ul. Poznańska/ Polna - 7:06 - 11:59 - 16:40
Inowrocław, ul. Poznańska/ „Wiadukt” - 7:07 - 12:00 - 16:41
Inowrocław, ul. Poznańska/ Nowa - 7:08 - 12:01 - 16:42
Inowrocław, ul. Miechowicka/Poznańska - 7:09 - 12:02 - 16:43
Inowrocław, Al. Niepodległości/Woj. Polskiego - 7:10 - 12:03 - 16:44
Inowrocław, Al. Niepodległości/Krzymińskiego - 7:11 - 12:04 - 16:45
Inowrocław, Al. Niepodległości /Świętokrzyska - 7:12 - 12:05 - 16:46
Inowrocław, ul. Staszica/Świętokrzyska - 7:14 - 12:07 - 16:48
Inowrocław, ul. Staszica/Solankowa - 7:15 - 12:08 - 16:49
Inowrocław, ul. Dworcowa /Laubitza - 7:17 - 12:10 - 16:51
Inowrocław, ul. Dworcowa/Dworzec PKP - 7:20 - 12:13 - 16:54
Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oraz we ferie i wakacje szkolne