Aktualności
 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
13 października 2020 r.
Gmina Inowrocław - Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”

W związku z koniecznością optymalizacji godzin odjazdów autobusów linii „G” polegającą na przyspieszeniu porannego kursu, od dnia 20 października br. będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów dla lini „G”.

Linia G

Nazwa przystanku Kurs 1D Kurs 2D Kurs 3D
 Inowrocław, ul. Dworcowa - Dworzec PKP 5:55 11:00 15:40
 Inowrocław, ul. Dworcowa/Kasprowicza 5:56 11:01 15:41
 Inowrocław, ul. Laubitza/Dworcowa 5:58 11:02 15:42
 Inowrocław, ul. Świętokrzyska/Poznańska 6:02 11:05 15:46
 Inowrocław, Al. Niepodległości /Świętokrzyska 6:04 11:07 15:47
 Inowrocław, Al. Niepodległości/Krzymińskiego 6:05 11:08 15:48
 Inowrocław, Al. Niepodległości/Woj. Polskiego 6:06 11:09 15:49
 Inowrocław, ul. Miechowicka/Al. Niepodległości 6:07 11:10 15:50
 Inowrocław, ul. Poznańska/ Wspólna 6:09 11:11 15:51
 Inowrocław, ul. Poznańska/ Budowlana 6:10 11:12 15:52
 Inowrocław, ul. Poznańska/ Skryta 6:12 11:13 15:53
 Inowrocław ul. Poznańska/ Maćkowskiego 6:14 11:14 15:54
 Inowrocław, ul. Mątewska 6:18 11:15 15:55
 Sikorowo nr 38 6:20 11:17 15:58
 Sikorowo agromet-gopło 6:22 11:18 15:59
 Łojewo przy SP 6:26 11:21 16:02
 Łojewo przy bloku mieszkalnym 6:27 11:22 16:03
 Jaronty centrum wsi 6:32 11:26 16:07
 Dziennice 6:34 11:28 16:09
 Pławinek 6:36 11:29 16:10
 Pławinek wie 6:37 11:30 16:11
 Dulsk koło bloku 6:39 11:32 16:13
 Góra pętla 6:41 11:34 16:15
 Witowy nr 6 6:43 11:36 16:17
 Karczyn centrum 6:46 11:39 16:20
 Góra pętla 6:50 11:43 16:24
 Łąkocin świetlica 6:53 11:46 16:27
 Góra szkoła 6:55 11:48 16:29
 Góra pętla 6:56 11:49 16:30
 Sikorowo agromet-gopło 7:00 11:53 16:34
 Sikorowo nr 38 7:01 11:54 16:35
 Inowrocław Mątwy Pętla 7:05 11:58 16:39
 Inowrocław, ul. Poznańska/ Polna 7:06 11:59 16:40
 Inowrocław, ul. Poznańska/ „Wiadukt” 7:07 12:00 16:41
 Inowrocław, ul. Poznańska/ Nowa 7:08 12:01 16:42
 Inowrocław, ul. Miechowicka/Poznańska 7:09 12:02 16:43
 Inowrocław, Al. Niepodległości/Woj. Polskiego 7:10 12:03 16:44
 Inowrocław, Al. Niepodległości/Krzymińskiego 7:11 12:04 16:45
 Inowrocław, Al. Niepodległości /Świętokrzyska 7:12 12:05 16:46
 Inowrocław, ul. Staszica/Świętokrzyska 7:14 12:07 16:48
 Inowrocław, ul. Staszica/Solankowa 7:15 12:08 16:49
 Inowrocław, ul. Dworcowa /Laubitza 7:17 12:10 16:51
 Inowrocław, ul. Dworcowa/Dworzec PKP 7:20 12:13 16:54

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oraz we ferie i wakacje szkolne

 

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Gmina Inowrocław - Zaostrzenie zasad epidemicznych
15 października 2020 r.
Prawa Człowieka i Handel Ludźmi - quiz
Gmina Inowrocław - Zaostrzenie zasad epidemicznych
13 października 2020 r.
Rolniku! Dzwoni rachmistrz!
Link QR - Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
skanuj link
kopiuj link
Pozostałe aktualności
rok
liczba pozycji: 135
Gmina Inowrocław - Ogłoszenie o przetargach na zbycie działek
19 października 2020 r.
Ogłoszenie o przetargach na zbycie działek
Gmina Inowrocław - II Konkurs „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT"
16 października 2020 r.
II Konkurs „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT"
Gmina Inowrocław - Od soboty jesteśmy w czerwonej strefie
16 października 2020 r.
Od soboty jesteśmy w czerwonej strefie
Gmina Inowrocław - Komunikat w sprawie ograniczeń pracy Urzędu
15 października 2020 r.
Komunikat w sprawie ograniczeń pracy Urzędu
Gmina Inowrocław - Dzień Edukacji Narodowej
15 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
Gmina Inowrocław - Co dobrego do Spichlerza Kujawskiego?
15 października 2020 r.
Co dobrego do Spichlerza Kujawskiego?
Gmina Inowrocław - Prawa Człowieka i Handel Ludźmi - quiz
15 października 2020 r.
Prawa Człowieka i Handel Ludźmi - quiz
Gmina Inowrocław - Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
13 października 2020 r.
Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
Gmina Inowrocław - Rolniku! Dzwoni rachmistrz!
13 października 2020 r.
Rolniku! Dzwoni rachmistrz!
Gmina Inowrocław - Zaostrzenie zasad epidemicznych
9 października 2020 r.
Zaostrzenie zasad epidemicznych
Pozostałe aktualności
rok
liczba pozycji: 135
Gmina Inowrocław - Ogłoszenie o przetargach na zbycie działek
19 października 2020 r.
Ogłoszenie o przetargach na zbycie działek
Gmina Inowrocław - II Konkurs „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT"
16 października 2020 r.
II Konkurs „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT"
Gmina Inowrocław - Od soboty jesteśmy w czerwonej strefie
16 października 2020 r.
Od soboty jesteśmy w czerwonej strefie
Gmina Inowrocław - Komunikat w sprawie ograniczeń pracy Urzędu
15 października 2020 r.
Komunikat w sprawie ograniczeń pracy Urzędu
Gmina Inowrocław - Dzień Edukacji Narodowej
15 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
Gmina Inowrocław - Co dobrego do Spichlerza Kujawskiego?
15 października 2020 r.
Co dobrego do Spichlerza Kujawskiego?
Gmina Inowrocław - Prawa Człowieka i Handel Ludźmi - quiz
15 października 2020 r.
Prawa Człowieka i Handel Ludźmi - quiz
Gmina Inowrocław - Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
13 października 2020 r.
Nowy rozkład jazdy autobusów linii „G”
Gmina Inowrocław - Rolniku! Dzwoni rachmistrz!
13 października 2020 r.
Rolniku! Dzwoni rachmistrz!
Gmina Inowrocław - Zaostrzenie zasad epidemicznych
9 października 2020 r.
Zaostrzenie zasad epidemicznych
Gmina Inowrocław
Na górę