Dziś jest środa, 8 kwietnia 2020 r.
     imieniny obchodzą: Julia, Dionizy, January
Pięć lat łojewskiego Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich
8 maja 2019 r.

8 maja 2019 roku, w Łojewie, świętowano jubileusz 5. lecia działalności Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich. Licznie zgromadzonych gości powitała kierownik Referatu Promocji i Kultury, szefowa Centrum – Małgorzata Znyk. Podczas spotkania wyświetlono film prezentujący zrealizowane przedsięwzięcia i projekty w minionych 5. latach oraz przypomniano „kadry” z otwarcia Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w dniu 9 maja 2014 roku. Wiele ciepłych słów pod adresem gospodarza gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka i pracowników Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie skierowali zaproszeni goście, a wśród nich między innymi wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa, wicestarosta inowrocławski Tadeusz Majewski, przewodniczący Rady Gminy Inowrocław Krzysztof Kołtuński, Tomasz Molenda – dyrektor ds. Operacyjnych, członek Zarządu IKS „Solino”, Beata Wierzbicka-Skroś – prezes Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu, państwo Mariola i Zenon Polińscy, łojewscy przyjaciele, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych, szefowie przeróżnych organizacji i zespołów oraz sympatycy Gminy Inowrocław a także specjalni goście p. Marka Grzony ¬ delegacja z Włoch. Wójt Tadeusz Kacprzak podziękował wielu osobom i instytucjom za wsparcie, za wszelką pomoc, za obecność na uroczystości. Przepiękny koncert skrzypcowy w wykonaniu duetu Qeens of Violins gospodarze spotkania dedykowali gościom jubileuszowym w podziękowaniu za wieloletnią współpracę w zakresie realizacji różnorodnych projektów i przedsięwzięć. „Królowe Skrzypiec” zabrały publiczność w muzyczną podróż. Goście mieli okazję wysłuchać utworów z gatunku muzyki klasycznej – „Toccaty i fugi” Jana Sebastiana Bacha, „Czterech Pór Roku” Antonio Vivaldiego, „tematów” filmowych i musicalowych, a także utworów muzyki pop w doskonałych aranżacjach. Podczas spotkania nie zabrakło jubileuszowego tortu i smacznych przekąsek serwowanych przez pracowników Centrum Integracji Społecznej w Łojewie. Wszyscy obecni obdarowali zostali pięknymi różami.

Serdecznie dziękujemy za obecność, za gratulacje, za życzenia, kwiaty i piękne prezenty.

rok
liczba pozycji: 210
20 grudnia 2019 r.
Uwaga!!!
Gmina Inowrocław - Bezpłatne szkolenie "Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes."
19 grudnia 2019 r.
Bezpłatne szkolenie "Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes."
Gmina Inowrocław - Jasełka w Akademii Przedszkolaka
Jasełka w Akademii Przedszkolaka
16 grudnia 2019 r.
Gmina Inowrocław - Gwiazdka dla dzieci 2019
15 grudnia 2019 r.
Gwiazdka dla dzieci 2019
Gmina Inowrocław - Kabaret Demakijaż w Łojewie
13 grudnia 2019 r.
Kabaret Demakijaż w Łojewie
Gmina Inowrocław - Spotkanie Mikołajkowe w Żalinowie
6 grudnia 2019 r.
Spotkanie Mikołajkowe w Żalinowie
2 grudnia 2019 r.
UWAGA - BDO!
rok
liczba pozycji: 210
20 grudnia 2019 r.
Uwaga!!!
19 grudnia 2019 r.
Bezpłatne szkolenie "Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes."
Gmina Inowrocław - Jasełka w Akademii Przedszkolaka
Jasełka w Akademii Przedszkolaka