Dziś jest niedziela, 17 listopada 2019 r.
     imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz
15 lat łojewskich Seniorów
4 października 2018 r.

3 października 2018 roku członkowie Klubu Seniora „Łojewianie” hucznie obchodzili jubileusz 15. lecia istnienia. Uroczystości poprzedzone zostały  Mszą Świętą w intencji łojewskich Seniorów odprawioną  przez ks. Krzysztofa Andrzejewskiego, proboszcza parafii pw. Świętej Trójcy w Górze. Po powitaniu licznie przybyłych gości,  odśpiewaniu  hymnu  seniora, przewodnicząca klubu p. Elżbieta Waszak złożyła krótkie sprawozdanie z minionych 15 lat. Wyświetlony został także  film prezentujący  bogatą działalność „Łojewian”.

Seniorzy podziękowali wielu osobom i instytucjom  wpierającym  ich działalność  pięknymi listami gratulacyjnymi i własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Wiele ciepłych słów pod adresem „Jubilata”  skierowali  zaproszeni goście gratulując licznych sukcesów i wszechstronnej  działalności. Były kwiaty, prezenty i słowa uznania. Wójt Gminy Inowrocław wspominał początki działalności łojewskiego klubu. Wielokrotnie podkreślał zaangażowanie  nestorskiej organizacji nie tylko we wszelkie projekty  realizowane w  rodzimym Łojewie ale także na terenie gminy, powiatu i województwa. Dziękował za aktywizowanie środowiska lokalnego, za podejmowanie wielu cennych inicjatyw na rzecz społeczności regionu, za kultywowanie tradycji kujawskich, za piękną promocję Gminy Inowrocław.   Pani Alina Liersz-Gajewska  w humorystyczny sposób zaprezentowała wszystkich członków Klubu, w  specjalnie napisanym na tę okazję wierszu, trafnie ujmując charakterystyczne cechy „Łojewian”. Szefowa Klubu p. Elżbieta Waszak  za wieloletnią pracę,  podziękowała swoim koleżankom z organizacji    indywidualnymi listami  oraz pachnącymi upominkami.  O oprawę artystyczną święta zadbał  chór  „Szczepanowie” z zaprzyjaźnionego Klubu Seniora. Był okolicznościowy tort, tradycyjne  sto lat  oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez pracowników   Centrum Integracji Społecznej w Łojewie. Ostatnim punktem programu  była zabawa taneczna.

Gratulujemy  pięknego jubileuszu i wielu  fantastycznych  dokonań. Życzymy zdrowia, kolejnych ciekawych pomysłów, nieustającego pasma  sukcesów i  niesłabnącego entuzjazmu.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak, przewodniczący Rady Gminy Augustyn Korona, radny Krzysztof Kołtuński, sołtys sołectwa Łojewo Renata Szczygieł,  seniorzy z zaprzyjaźnionych klubów z Janikowa, Piechcina, Rojewa, Szczepanowa, Kruszwicy i  Inowrocławia oraz  osoby współpracujące z „Łojewianami”.

rok
liczba pozycji: 453
Gmina Inowrocław - Stypendia dla studentów z Gminy Inowrocław - 28.12.2018 r.
28 grudnia 2018 r.
Stypendia dla studentów z Gminy Inowrocław - 28.12.2018 r.
21 grudnia 2018 r.
20 grudnia 2018 r.
Gmina Inowrocław - Bożonarodzeniowe Jasełka
19 grudnia 2018 r.
Bożonarodzeniowe Jasełka
17 grudnia 2018 r.
Uwaga!
Gmina Inowrocław - Mieszkańcy z Tupadeł mają nową świetlicę!
15 grudnia 2018 r.
Mieszkańcy z Tupadeł mają nową świetlicę!
Gmina Inowrocław - Nowe propozycje w bibliotekach szkolnych - szkoły zachęcają uczniów do czytania
14 grudnia 2018 r.
Nowe propozycje w bibliotekach szkolnych - szkoły zachęcają uczniów do czytania
Gmina Inowrocław - Świąteczna paczka dla zwierzaczka
11 grudnia 2018 r.
Świąteczna paczka dla zwierzaczka
Gmina Inowrocław - II sesja Rady Gminy Inowrocław termin posiedzenia: 29.11.2018r.
10 grudnia 2018 r.
II sesja Rady Gminy Inowrocław termin posiedzenia: 29.11.2018r.
Gmina Inowrocław - Warsztaty piernikowe - projekt „Z WIGOREM w lepsze jutro"
10 grudnia 2018 r.
Warsztaty piernikowe - projekt „Z WIGOREM w lepsze jutro"
rok
liczba pozycji: 453
Gmina Inowrocław - Stypendia dla studentów z Gminy Inowrocław - 28.12.2018 r.
28 grudnia 2018 r.
Stypendia dla studentów z Gminy Inowrocław - 28.12.2018 r.
21 grudnia 2018 r.
20 grudnia 2018 r.
Gmina Inowrocław - Bożonarodzeniowe Jasełka
19 grudnia 2018 r.
Bożonarodzeniowe Jasełka
17 grudnia 2018 r.
Uwaga!
Gmina Inowrocław - Mieszkańcy z Tupadeł mają nową świetlicę!
15 grudnia 2018 r.
Mieszkańcy z Tupadeł mają nową świetlicę!
14 grudnia 2018 r.
Nowe propozycje w bibliotekach szkolnych - szkoły zachęcają uczniów do czytania
Gmina Inowrocław - Świąteczna paczka dla zwierzaczka
11 grudnia 2018 r.
Świąteczna paczka dla zwierzaczka
10 grudnia 2018 r.
II sesja Rady Gminy Inowrocław termin posiedzenia: 29.11.2018r.
Gmina Inowrocław - Warsztaty piernikowe - projekt „Z WIGOREM w lepsze jutro"
10 grudnia 2018 r.
Warsztaty piernikowe - projekt „Z WIGOREM w lepsze jutro"