21 czerwca 2024 r.
Od godz. 19:00 dnia 21.06.2024 do godz. 08:00 dnia 22.06.2024 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 35 mm do 50 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad, lokalnie o średnicy do około 4 cm. Dotyczy powiatów: aleksandrowski, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, Toruń, toruński, Włocławek, włocławski i żniński.
Uwaga!
20 czerwca 2024 r.
Informujemy, iż w związku z Rajdem Rowerowym w dn. 23.06.2024 r. w godz. 11:00-14:00 występować będą chwilowe wstrzymania ruchu na trasie: Inowrocław Galeria Solna, ul. Wojska Polskiego, al. 800-lecia Inowrocławia, ul. Cicha, ul. Poznańska, ul. Miechowicka, ul. Unii Europejskiej, ul. Długa, ul. Jacewska), Jacewo (ul. Świerkowa), Olszewice, Marcinkowo, Balczewo, Komaszyce, Dziennice, Dulsk, Góra, Łojewo.
Wójt Gminy Inowrocław wyróżnił najzdolniejszych uczniów ze szkół podstawowych
19 czerwca 2024 r.
Wakacje czuć już w powietrzu, zanim jednak nadejdzie upragniony czas, oficjalne podziękowania przyjęli najbardziej zasłużeni uczniowie gminnych szkół.
Zapraszamy na festyn!
19 czerwca 2024 r.
Łączy nas bezpieczeństwo pomagamy odbudować dom w Łojewie.
Ruszyły zapisy na rajd rowerowy! TRASA – ZAPISY – ATRAKCJE
19 czerwca 2024 r.
Pasjonaci jazdy na rowerze mają możliwość wzięcia udziału w imprezie charytatywnej! Zbieramy pieniądze dla rodziny z Łojewa, którym pożar zabrał dach nad głową.
Lawenda w Łojewie
17 czerwca 2024 r.
W Inkubatorze Przetwórstwa Lokalnego w Łojewie rozpoczęliśmy przetwarzanie lawendy - rośliny z rodziny jasnotowatych, która zdobyła swoje miejsce w naszych sercach nie tylko za sprawą swojego niezapomnianego zapachu, ale też z uwagi na swoją wszechstronność.
17 czerwca 2024 r.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Inowrocławiu zaprasza wszystkich hodowców trzody chlewnej powiatu inowrocławskiego na spotkanie edukacyjne
17 czerwca 2024 r.
Dotyczące skutecznych metod bioasekuracji, mających na celu ochronę gospodarstw przed ASF. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca 2024 r. o godz. 13.00 w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii ul. Szosa Bydgoska 16, 88-100 Inowrocław.
Spotkanie Wójta i Prezydenta
14 czerwca 2024 r.
Przysłowia są mądrością narodu, a więc zgodnie z dewizą, że współpraca buduje zaprosiliśmy Prezydenta Miasta Inowrocławia Arkadiusza Fajoka i jego Zastępcę Szymona Łepskiego na spotkanie.
III SESJA RADY GMINY INOWROCŁAW 17 czerwca 2024 r. o godz. 13:00
14 czerwca 2024 r.
W poniedziałek,17 czerwca br. o godzinie ­­­­­­­­­­­­­­13:00 rozpocznie się III sesja Rady Gminy Inowrocław. Obrady odbędą się w sali narad w budynku Urzędu Gminy przy ul. Królowej Jadwigi 43.
Treningi ostrzegania i alarmowania
13 czerwca 2024 r.
Zawyją syreny alarmowe.
Dzienny Dom Senior + w Żalinowie zaprasza.
11 czerwca 2024 r.
Posiadamy jedno wolne miejsce dla Seniorki lub Seniora.
Światowy Dzień Ochrony Środowiska
10 czerwca 2024 r.
Z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska pracownicy Urzędu Gminy Inowrocław przeprowadzili zajęcia edukacyjne z zakresu sozologii w Przedszkolu Samorządowym w Orłowie.
Uwaga burze!!!
8 czerwca 2024 r.
Na podstawie informacji z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy informujemy, że prognozowane są burze - zagrożenie 1 stopnia. Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 20:00 dnia 8.06.2024 r. do godz. 3:00 dnia 9.06.2024 r.
SPOTKANIE INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE
7 czerwca 2024 r.
DOTYCZĄCE LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU NA LATA 2023-2027
Warsztaty w Inkubatorze Przetwórstwa Lokalnego
6 czerwca 2024 r.
Centrum Integracji Społecznej w Łojewie we współpracy z Gminą Inowrocław zaprasza mieszkańców gminy na kolejne warsztaty. Tym razem temat spotkania brzmi: "Desery lodowe, domowe lody jajeczne i sorbety owocowe"
Ankieta Strategia Rozwoju Gminy Inowrocław na lata 2024-2030
6 czerwca 2024 r.
W związku z prowadzonymi pracami nad „Strategią Rozwoju Gminy Inowrocław na lata 2024-2030” zachęcamy do wypełnienia niniejszej ankiety.
Ogłoszenie o wyłożeniu planu zaopatrzenia w ciepło
3 czerwca 2024 r.
Założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Inowrocław na lata 2019-2033 – projekt aktualizacji
Głosujemy w wyborach europejskich!
3 czerwca 2024 r.
Nagrodą za najlepszą frekwencję w wyborach (najwyższy wskaźnik frekwencyjny wyrażony odsetkiem biorących udział w głosowaniu osób uprawnionych) to 75 tysięcy złotych
Debata nad raportem Wójta Gminy Inowrocław  o stanie Gminy Inowrocław za 2023
Debata nad raportem Wójta Gminy Inowrocław o stanie Gminy Inowrocław za 2023