Aktualności
 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Przystanek Łojewo
Gmina Inowrocław - Przystanek Łojewo
przeglądaj 49 zdjęć

Przystanek Łojewo  to wspólna oferta kilku partnerów prowadzących w Łojewie działalność agroturystyczną, edukacyjną, rekreacyjną i gastronomiczną. 

Korzystając z tej oferty, w ciągu jednego dnia można zapoznać się z lokalnymi walorami  historycznymi i kulturowymi zwiedzając ciekawą ekspozycję w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich i  uczestnicząc w imprezie plenerowej w Prasłowiańskim Gaju, nawiązującej do słowiańskich obyczajów i wierzeń sprzed 1000 lat. W ramach naszej wspólnej oferty można także spróbować  jazdy konnej w Klubie OXER i zapoznać się z walorami naturalnych produktów oferowanych przez gospodarstwo agroturystyczne Mleczna Kraina. Dla uczestników  imprez wyżywienie we własnej sali biesiadnej oferuje kuchnia cateringowa Centrum Integracji Społecznej.

Oferta pod wspólną nazwą Przystanek Łojewo  jest rozwijana pod patronatem samorządu i Wójta Gminy Inowrocław i zgodnie z założeniami tej partnerskiej inicjatywy może być poszerzana o kolejne usługi o charakterze turystyczno-rekreacyjnym i gastronomicznym.

W przyszłości Przystanek Łojewo może stać się jednym z ciekawszych składników sieciowego produktu turystycznego pod nazwą VIA CUIAWIA, bazującego na bogatej historii i dziedzictwie południowej części województwa kujawsko-pomorskiego.

 

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Link QR - Przystanek Łojewo
skanuj link
kopiuj link
 
Na górę