Dziś jest sobota, 20 października 2018 r.
     imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan
Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
9 marca 2018 r.
Stowarzyszenie LGD Czarnoziem na Soli ogłasza Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną.
Dzień Kobiet w Urzędzie Gminy Inowrocław
8 marca 2018 r.
W dniu 8 marca 2018 roku, w siedzibie Urzędu Gminy Inowrocław, odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Coral w Łojewie
8 marca 2018 r.
W dniu 7 marca 2018 roku, na łojewskiej scenie, zespół Coral zagrał fantastyczny koncert, dedykowany osobom, organizacjom i instytucjom, które wsparły Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wszystkim wspaniałym i aktywnym Paniom działającym w Gminie Inowrocław z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
8 marca 2018 R.
8 marca 2018 r.
Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
7 marca 2018 r.
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
„Tak szybko mijają chwile, tak szybko mija czas”
5 marca 2018 r.
Dobiegła końca realizacja projektu „Samodzielni i aktywni – usprawnianie społeczne i zdrowotne osób z zaburzeniami psychofizycznymi”.
Szukali talentu w Sławęcinku
5 marca 2018 r.
W minioną sobotę w świetlicy w Sławęcinku, odbył się konkurs pod nazwą- "mam talent".
Marszałkowskie wsparcie dla seniorów
1 marca 2018 r.
Starzenie się społeczeństwa jest faktem, podobnie jak to, że co trzecia starsza osoba w naszym regionie mieszka samotnie. Przygotowane przez nas propozycje i rozwiązania to właściwa odpowiedź na te wyzwania.
Zimowe wakacje dzieci z Łojewa - relacja
28 lutego 2018 r.
W czasie tego wolnego czasu dzieci chętnie i licznie przychodziły na świetlicę, aby brać udział w wycieczkach i różnych świetlicowych zajęciach a myślę, że było ich sporo i każdy mógł wybrać coś dla siebie.
 Ostrzeżenie meteorologiczne Silny mróz
26 lutego 2018 r.
Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -13°C, lokalnie do -19°C. Temperatura maksymalna w dzień od -9°C do -6°C. Wiatr przeważnie północno-wschodni o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h, w ciągu dnia okresami do 25 km/h.
Zakończenie ferii w świetlicy i punkcie bibliotecznym w Latkowie
26 lutego 2018 r.
Dwa tygodnie ferii minęły bardzo szybko, gdyż podczas nich nie można było się nudzić w Latkowie.
Ferie w Sławęcinku
26 lutego 2018 r.
W pierwszy tydzień ferii wypadały ostatki, tak też i w naszej świetlicy odbyły się warsztaty z pieczenia chruścików i pączków.
Ostatnie dni wakacji dla kolonistów
21 lutego 2018 r.
21 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną czterdziestoosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Dzieci z Latkowa w Cinema City w Toruniu
21 lutego 2018 r.
Dnia 20 lutego 2018r., we wtorkowe popołudnie grupa dzieci ze świetlicy w Latkowie wraz z trojgiem opiekunów wybrała się do Torunia, aby w kinie Cinema City obejrzeć film pt. „Cudowny chłopak”.
Harcerki i harcerze ZHR wybrali Niepodległą!
21 lutego 2018 r.
"Wybieram Niepodległą" - pod takim hasłem grupa ponad 50 harcerek i harcerzy wraz z przyjaciółmi inowrocławskiego środowiska Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej spędziła dziewięć dni pomiędzy 9 a 18 lutego br. na obozie zimowym w Korbielowie w Beskidzie Żywieckim. Komendantem zimowiska był pwd. Piotr Bandurski.
Uwaga!!!
20 lutego 2018 r.
Wójt Gminy Inowrocław ogłasza WYNIKI OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT NA WSPARCIE REALIZACJI ZADAŃ PUBLICZNYCH Gminy Inowrocław
Sympatyczna grupa kolonistów zwiedza Centrum
20 lutego 2018 r.
Uśmiechnięci koloniści w Centrum
19 lutego 2018 r.
19 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną pięćdziesięcioosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
16 lutego 2018 r.
Zmiana siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu
Koloniści  z Inowrocławia w Łojewie
Koloniści z Inowrocławia w Łojewie
16 lutego 2018 r.
16 lutego 2018 roku w Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie gościliśmy kolejną czterdziestoosobową grupę uczestników półkolonii ze Szkoły Podstawowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.